Absolwenci Szkół Katolickich
im. św. Filipa Neri w Radomiu


Katolickie Liceum Ogólnokształcące

Absolwenci liceum

2022202120202019201820172016201520142013201220112010200920082007200620052004200320022001200019991998199719961995Tablo — galeria

Absolwenci Anno Domini 2022
Tablo: Wojciech Sałek i Rafał Celej
  1. Anasiak Liliana Maria
  2. Aszkiełowicz Maja Elżbieta
  3. Babula Adam Piotr
  4. Baran Magdalena
  5. Bernat Aleksandra
  6. Bińkowska Zuzanna
  7. Byrecka Maja
  8. Byszewska Julia
  9. Cibor Jakub
  10. Domagała Piotr
  11. Figura Zuzanna Maria
  12. Fokt Natalia
  13. Fundowicz Tomasz Romuald
  14. Gierczak Paula Aleksandra
  15. Głogowska Ewa
  16. Gondek Krzysztof Paweł
  17. Górska Agata
  18. Górski Daniel Adrian
  19. Góźdź Aleksandra Maria
  20. Gregorczyk Zofia Karolina
  21. Indyka Amelia
  22. Jagiełło Szymon Artur
  23. Janicka Hanna Oliwia
  24. Jóźwiak Anna Karolina
  25. Jóźwiak Artur Jan
  26. Kanecka Aleksandra Maria
  27. Kęska Wiktor Adam
  28. Kidyba Ilona Natalia
  29. Klimek Amelia Maria
  30. Konarski Piotr Ignacy
  31. Kopyt Wojciech
  32. Kord Katarzyna
  33. Kostyka Mateusz Jan
  34. Kotowski Piotr Krzysztof
  35. Kowalczyk Antoni
  36. Kowalczyk Iga Anna
  1. Kowalczyk Nina
  2. Kupidura Wiktor Jarosław
  3. Kuszaj Antonina Marta
  4. Maciąg Piotr
  5. Maciejczyk Aleksandra
  6. Maszkowska Alicja
  7. Maziarz Bartłomiej
  8. Milczarski Oskar Wacław
  9. Mosiołek Tomasz
  10. Olszewska Oliwia
  11. Pasztaleniec Izabela Klaudia
  12. Pochwała Gabriela
  13. Prusiński Mikołaj Ignacy
  14. Pyszczak Julia Anna
  15. Rejmer Jan Mikołaj
  16. Rosłaniec Maria Anna
  17. Sępioł Jagoda
  18. Sikora Wiktoria Oliwia
  19. Skupień Klaudia
  20. Sobolewski Michał Mateusz
  21. Staszewski Filip
  22. Strawa Szymon Mateusz
  23. Sulikowska Aleksandra Maria
  24. Tatar Natalia
  25. Tomczyk Michał Gabriel
  26. Walczak Julia
  27. Walewska Julia
  28. Wilkins Tomasz
  29. Włodarczyk Grzegorz
  30. Włodarczyk Krzysztof
  31. Wnukowska Julia
  32. Wójcicka Weronika
  33. Wójcik Adam
  34. Wróbel Krystyna
  35. Źródłowski Jakub



Absolwenci Anno Domini 2021
Tablo: Wojciech Sałek i Rafał Celej
  1. Auguścik Milena Ewa
  2. Byrecki Jakub
  3. Chabiera Tadeusz Marian
  4. Cieślak Filip Bartosz
  5. Duda Zbigniew
  6. Dyszewska Aleksandra Alicja
  7. Dziocha Martyna
  8. Fiołna Zofia Patrycja
  9. Gagacka Oliwia
  10. Iatalese Federico Pio
  11. Kiepas Jakub Tomasz
  12. Kozubek Maksymilian Filip
  13. Krawczyk Michał Jan
  14. Krzywonos Natalia Julia
  1. Kupisz Klementyna
  2. Lach Anna
  3. Murawska Kinga Martyna
  4. Ołtarzewski Dominik
  5. Pajączek Agata Maria
  6. Piekarz Olga Anna
  7. Pytlewska Zuzanna
  8. Różycka Aniela Maria
  9. Szpotowicz Oliwia
  10. Świdzikowski Michał
  11. Waniek Katarzyna
  12. Wawer Jakub Grzegorz
  13. Zborowski Filip



Absolwenci Anno Domini 2020
Tablo:
  1. Boruch Kacper Kazimierz
  2. Chodyń Nina
  3. Czerwiński Jakub Łukasz
  4. Dasiewicz Julia Alicja
  5. Dwornik Filip
  6. Figura Paweł Szymon
  7. Frączek Weronika Narcyza
  8. Goździejewska Wiktoria Małgorzata
  9. Górska Klaudia Marta
  10. Grygiel Piotr
  11. Konarska Maja Łucja
  12. Kot Oskar Krzysztof
  13. Kowalczyk Magdalena
  14. Kruszyńska Zuzanna Maria
  15. Kuszaj Kacper Krzysztof
  1. Lipiec Mikołaj
  2. Madej Anna Maria
  3. Michalczewska Angelika
  4. Nowakowski Michał Paweł
  5. Pachniak Maria
  6. Pietrzyk Maria
  7. Sitkowski Kacper
  8. Sokalska Maria Anna
  9. Sokołowska Aleksandra Maria
  10. Stępień Michał Adam
  11. Swend Zuzanna
  12. Wajs Martyna
  13. Wasil Miłosz Maciej
  14. Witkowski Filip Wiktor
  15. Włodarczyk Elżbieta



 

Absolwenci Anno Domini 2019
Tablo: avalon studio
  1. Alberska Aleksandra
  2. Bis Katarzyna Anna
  3. Czuż Gabriela
  4. Dziocha Aleksandra
  5. Falkiewicz Julia Joanna
  6. Gajewski Wojciech
  7. Gizan Maria Katarzyna
  8. Górski Filip
  9. Karlikowska Maria Elżbieta
  10. Kidyba Emilia Lidia
  11. Krzyżanowska Marta Anna
  12. Kunert Mateusz
  13. Mazur Patryk Gabriel
  14. Młynarska Dominika
  15. Noga Edyta Małgorzata
  1. Nowak Natasza Adriana
  2. Okulska-Bożek Zuzanna Maria
  3. Osowska Hanna Maria
  4. Pawłowska Ada Katarzyna
  5. Peć Liliana Anna
  6. Pytlewska Weronika
  7. Szuber Wiktoria Katarzyna
  8. Tyczyńska Julia Anna
  9. Wielorański Hubert
  10. Wilkowska Paula
  11. Wiśniewski Artur Beniamin
  12. Wojciechowska Martyna
  13. Wołczyńska Natalia Maria
  14. Wójcik Adam Adrian
  15. Zimnicki Adam Ryszard



Absolwenci Anno Domini 2018
Tablo: Zakład i laboratorium fotograficzne Dariusza Stankiewicza – Radom, ul. Żeromskiego 9
  1. Alberska Joanna Maria
  2. Bińkowska Karolina
  3. Deja Paulina
  4. Duda Aleksandra
  5. Duraziński Tomasz
  6. Dyr Jacek
  7. Firsiuk Klaudia
  8. Fundowicz Dorota Julia
  9. Grządka Katarzyna Aneta
  10. Izbicka Katarzyna Maria
  11. Kanecka Anna Maria
  12. Kisiel Jakub Wojciech
  13. Kopeć Natalia Weronika
  14. Kupidura Katarzyna Ewa
  15. Makuła Justyna
  16. Mazur Paweł Maciej
  17. Mazurkiewicz Aleksandra Maria
  18. Mąkosa Kacper Karol
  19. Mroczkowska Maria
  20. Nowakowska Monika Emilia
  1. Osiecka Julia
  2. Pająk Filip
  3. Pańczyszyn Aleksandra Małgorzata
  4. Pawelec Łukasz Maria
  5. Pawełski Norbert Adam
  6. Prasek Weronika Klaudia
  7. Rejmer Michał
  8. Sajór Maria Małgorzata
  9. Strzelak Weronika Magdalena
  10. Sulima Przemysław Piotr
  11. Swend Krzysztof
  12. Szerling Monika Anna
  13. Szuber Sara Aurora
  14. Trybuł Emilia
  15. Tuzimek Weronika Anna
  16. Witasek Adam
  17. Zborowska Julia
  18. Zieliński Paweł
  19. Zieliński Piotr



Absolwenci Anno Domini 2017
Tablo: MIKAB.PL
  1. Auguścik Maja Izabela
  2. Chęć Bartłomiej
  3. Chęć Piotr
  4. Chmiel Michał
  5. Ciach Maciej Aleksander
  6. Cieciora Karolina Ewelina
  7. Dziuba Paweł Jan
  8. Falkiewicz Aleksandra Anna
  9. Fijałkowski Maciej
  10. Gajda Jakub
  11. Gołębiowski Tomasz
  12. Gutkowski Kuba Michał
  13. Jarmus Jakub
  14. Jasiński Jakub
  15. Kapturski Mikołaj
  16. Kiernozek Krzysztof
  17. Klonowska Julia Natalia
  18. Koptas Patryk
  19. Kowalczyk Bartosz Stefan
  20. Krawczyk Konrad Jakub
  1. Lachowicz Piotr
  2. Ługowska Zuzanna Magdalena
  3. Mazur Tomasz Bartłomiej
  4. Michalczewska Karolina Natalia
  5. Mitak Michał Mieszko
  6. Niemkiewicz Grzegorz Michał
  7. Noga Natalia Urszula
  8. Oleś Jakub
  9. Pajączek Dorota Anna
  10. Pierściński Michał
  11. Sałek Laura
  12. Samsonowski Piotr Jakub
  13. Sołśnia Magdalena Anna
  14. Stolarek Eliza Agnieszka
  15. Szewczyk Mikołaj
  16. Wieczorek Jakub Marcin
  17. Wilkowski Oskar
  18. Wójcik Bartłomiej
  19. Zieliński Karol
  20. Żuchowska Maria



Absolwenci Anno Domini 2016
Tablo: Zbigniew Jurczak – fotoksiazka.radom.pl
  1. Bartosiak Paulina
  2. Bródka Piotr
  3. Chmurzyński Adam
  4. Chojnacka Zofia Anna
  5. Czuchnowska Dominika
  6. Firlej Ada
  7. Fogiel Agata Karolina
  8. Glibowska Aleksandra
  9. Gruszka Zuzanna
  10. Jarmus Patrycja
  11. Kacperczyk Szymon Karol
  12. Klonowski Jakub
  13. Kosiec Piotr
  14. Kowalczyk Wojciech
  15. Lackowski Wiktor
  16. Leszczyńska Karolina
  1. Lipczyński Mateusz Andrzej
  2. Majcher Krzysztof
  3. Mazurkiewicz Natalia
  4. Owczarek Oliwia
  5. Pochylski Jarosław
  6. Prusiński Paweł Andrzej
  7. Różańska Klaudia Maria
  8. Rudnikowski Karol
  9. Rumieńczyk Bartosz
  10. Simian Marcelina
  11. Swend Agnieszka
  12. Szmit Kalina Grażyna
  13. Umińska Ada Katarzyna
  14. Zielezińska Lucyna Helena
  15. Żurawska Michalina


Absolwenci Anno Domini 2015
Tablo: Zbigniew Jurczakfotoksiazka.radom.pl
  1. Boryczka Anna
  2. Celej Natalia Anna
  3. Chmiel Marta
  4. Chrzanowski Mateusz
  5. Dryja Piotr Ryszard
  6. Dudek Karolina Anna
  7. Garboniak Magdalena Maria
  8. Gęsiak Zofia Weronika
  9. Gołębiowska Marta
  10. Górska Klaudia Magdalena
  11. Grochala Alicja Gabriela
  12. Hajduk Alicja Maria
  13. Jaworska Anna Maria
  14. Kiepas Paweł Tomasz
  15. Kieruzel Martyna Jadwiga
  16. Lackowska Aleksandra
  17. Małek Sylwia
  1. Nowak Aleksandra Katarzyna
  2. Oleś Patrycja
  3. Pawelec Paweł Piotr
  4. Pawlak Wiktoria Patrycja
  5. Peć Milena Anna
  6. Pogudz Elżbieta
  7. Poniatowski Krzysztof Jan
  8. Prawda Ada Paula
  9. Pysiak Aleksandra
  10. Radosz Marlena Anna
  11. Rosińska Sylwia Krystyna
  12. Skurkiewicz Weronika Maria
  13. Stani Patrycja Anna
  14. Wajner Adam Tytus
  15. Witkowska Kaja Weronika
  16. Woźniak Łukasz
  17. Wydra Justyna Maria


Absolwenci Anno Domini 2014
Tablo: Zbigniew Jurczak – fotoksiazka.radom.pl
  1. Bik Anna Karolina
  2. Blinowska Sonia Lena
  3. Brzuszek Karolina Magdalena
  4. Chmiel Marcin
  5. Chojnacka Anna
  6. Chomicz Krzysztof Jakub
  7. Ciepiela Karol Sebastian
  8. Czarnowska Oliwia
  9. Frączek Małgorzata Beata
  10. Frydrych Katarzyna Zofia
  11. Gaczyński Adam
  12. Gajek Justyna Edyta
  13. Głogowski Piotr Jan
  14. Hernik Klara Maria
  15. Karlikowska Janina Joanna
  16. Kiernozek Łukasz
  17. Kokoszka Martyna
  18. Kozubek Mateusz Paweł
  19. Lachowicz Anna
  20. Lorenc Natalia
  21. Mazurkiewicz Magdalena Maria
  22. Młynarski Emil Józef
  23. Pęksyk-Sokalski Łukasz Robert
  1. Pietrasik Katarzyna Anna
  2. Prusińska Alicja Maria
  3. Puchała Kamila
  4. Puchała Karolina
  5. Pysiak Wioletta Magdalena
  6. Radziszewski Grzegorz Aleksander
  7. Rafalak Michał Radosław
  8. Rola Paulina Ewa
  9. Rosińska Katarzyna Aleksandra
  10. Saber Magdalena Samira
  11. Schönthaler Justyna
  12. Słabiak Martyna Anna
  13. Stępień Aleksandra Agata
  14. Szparaga Alicja Anna
  15. Umińska Magdalena Krystyna
  16. Wasik Joanna Alicja
  17. Wasil Paweł Ryszard
  18. Wilczyński Marcin
  19. Woźniak Adrian
  20. Wójcicki Marcin Michał
  21. Wójcik Marta Katarzyna
  22. Zabrzycka Małgorzata
  23. Zawadzka Monika



Absolwenci Anno Domini 2013
Zdjęcia i tablo: Asfot
  1. Bełczyk Nicole
  2. Bielawska Adrianna
  3. Bochyński Miłosz Kszysztof
  4. Bryński Antoni Maria
  5. Brzeski Mateusz Karo
  6. Chmielewski Piotr Roman
  7. Czarnocki Bartosz Jakub
  8. Danielczyk Aleksandra Katarzyna
  9. Dąbrowska Magdalena
  10. Dmitruk Emil
  11. Frejtag Jakub Tomasz
  12. Giełżecka Maria Zuzanna
  13. Hulka Michał Artur
  14. Kacperski Jan Stanisław
  15. Kacprzak Katarzyna
  16. Kopeć Przemysław Piotr
  17. Kozioł Daniel
  18. Kuc Mateusz Damian
  19. Kuchcik Marta Anna
  20. Kurzeja Paweł Mikołaj
  21. Kwiecień Damian
  22. Lipka Maja Katarzyna
  23. Łachut Bartosz
  24. Malmon Alicja
  25. Mąkosa Paulina Marta
  26. Mierzejewski Łukasz
  27. Mruk Mariusz
  1. Oczkowski Jakub
  2. Onuoha Oskar Sławomir
  3. Opala Marcelina Ewa
  4. Ożga Weronika Maria
  5. Pawlak Agnieszka Karolina
  6. Peas Borys Aleksander
  7. Pogodzińska Magdalena Maria
  8. Prawda Michalina
  9. Przerwa Milena Katarzyna
  10. Rutka Joanna Maria
  11. Rychlicka Paula
  12. Siwiec Marcin Marek
  13. Skoczylas Wiktoria
  14. Stani Judyta Maria
  15. Starzyńska Sylwia Joanna
  16. Stolarczyk Patrycja
  17. Szewczyk Ewa
  18. Szlaga Agnieszka Zuzanna
  19. Trzaskoma Magdalena Maria
  20. Wlazło Agata
  21. Wojcieska Marta Krystyna
  22. Wolak Michał Tomasz
  23. Wontorska Joanna
  24. Zwolińska Natasza Weronika
  25. Zych Katarzyna Aleksandra
  26. Żerańska Magdalena Natalia



Absolwenci Anno Domini 2012
Zdjęcia i tablo: Asfot
  1. Bąk Patryk Sebastian
  2. Bednarczyk Katarzyna
  3. Bień Jakub
  4. Bis Maria Magdalena
  5. Boryczka Marcin
  6. Bożek Michał Jonasz
  7. Busse Michał
  8. Chmiel Joanna Maria
  9. Chrząstek Mateusz Adam
  10. Ciach Aleksandra Anna
  11. Czwarno Kacper
  12. Dawiec Weronika Klaudia
  13. Dmitruk Arkadiusz Jan
  14. Dudek Aleksander
  15. Durlik Olga
  16. Faryna Klaudia Sandra
  17. Fogiel Katarzyna Anna
  18. Fundowicz Justyna Marta
  19. Głogowska Wiktoria Sylwia
  20. Grygiel Daria Małgorzata
  21. Hernik Magdalena Beata
  22. Jasińska Kamila
  23. Kasprzyk Arleta Zofia
  24. Kobylski Piotr Maciej
  25. Koralewski Michał
  26. Kowalczyk Aleksandra
  27. Kucharczyk Karolina
  28. Kwiecień Klaudia Iga
  29. Lengowska Anna Katarzyna
  30. Lorenc Filip
  1. Molenda Mateusz Robert
  2. Owsińska Aleksandra Julia
  3. Paździor Paulina Maria
  4. Połomski Tomasz Jarosław
  5. Przybyłek Jakub
  6. Pudzianowski Paweł
  7. Pyszczek Katarzyna Anna
  8. Rudnik Maciej Paweł
  9. Ruszkowska Iga Aleksandra
  10. Rzeczkowski Sebastian Paweł
  11. Sitek Karol
  12. Skuza Anna Zofia
  13. Suchomski Maciej Marek
  14. Szafrańska Anna Patrycja
  15. Szałas Jan
  16. Szerling Maria
  17. Szester Judyta
  18. Szlaga Daniel Robert
  19. Szydło Szymon Jan
  20. Tomczak Kalina Anna
  21. Traczyk Kacper
  22. Umińska Agata Maria
  23. Walczak Maciej Grzegorz
  24. Walczyńska Anna
  25. Wąsala Tomasz Aleksander
  26. Zahorski Andrzej Zdzisław
  27. Zgoda Maciej Sebastian
  28. Zięba Katarzyna Adriana
  29. Zimnicka Agata Maria



Absolwenci Anno Domini 2011
Tablo: Wojciech Sałek i Rafał Celej
  1. Bałenkowska Weronika
  2. Borusiński Janusz
  3. Bródka Michał
  4. Dąbrowa Paweł
  5. Gawor Jakub
  6. Górak Jan
  7. Grządka Anna Maria
  8. Jaworska Magdalena Małgorzata
  9. Karczewski Łukasz
  10. Kosiec Maciej Krzysztof
  11. Kozakiewicz Piotr
  12. Lewicka Aleksandra Agata
  13. Lis Maciej
  14. Mąkosa Natalia Anna
  15. Mroczkowska Katarzyna
  16. Oleksów Maciej Robert
  17. Ozga Aleksandra Maria
  18. Pajkert Monika
  19. Pernet Magdalena
  1. Piecyk Karolina Kinga
  2. Pniewska Julia Maria
  3. Popczyńska Anna
  4. Radziszewski Dariusz Michał
  5. Rogólska Natalia Aleksandra
  6. Różańska Marta
  7. Rzechowska Jagoda
  8. Sałek Jakub Gabriel
  9. Siebyła Bogumiła
  10. Sobol Urszula Maria
  11. Starzyńska Agnieszka
  12. Śliwska Kinga Wanda
  13. Ślusarczyk Julia Ewa
  14. Śnioch Tomasz
  15. Towarek Maciej Piotr
  16. Wiatrek Milena
  17. Woźniak Małgorzata
  18. Wójcik Alicja
  19. Zarzycka Aleksandra


Absolwenci Anno Domini 2010
Tablo: Wojciech Sałek i Rafał Celej. Zdjęcia: Zakład Fotograficzny ASFOT
  1. Adamowicz Jan Jerzy
  2. Baran Łukasz Karol
  3. Błaszczyk Aleksandra Anna
  4. Czech Karolina
  5. Czwarno Hubert
  6. Długosz Aleksander Andrzej
  7. Duda Dominik Piotr
  8. Dziwirek Aneta Kinga
  9. Fliszkiewicz Zofia Dominika
  10. Gaczyńska Maja
  11. Grabowska Marta
  12. Jaroszek Michał Maciej
  13. Kaca Aleksandra Aldona
  14. Kaczor Michał
  15. Kaluga Piotr Robert
  16. Karpińska Aleksandra Ewa
  17. Kiraga Paulina
  18. Kolasa Eryk Sebastian
  19. Kowalczyk Barbara Elżbieta
  20. Krawczyk Jakub Maksymilian
  21. Krupa Aleksandra Elżbieta
  22. Magiera Paulina Czesława
  23. Matyjaśkiewicz Martyna Katarzyna
  24. Mazurkiewicz Katarzyna Beata
  25. Michalska Paulina
  26. Nawrotek Emilia Ewa
  1. Nowakowska Martyna Maja
  2. Okrutna Karolina Agnieszka
  3. Olczykowska Aleksandra
  4. Ożga Agnieszka Maria
  5. Paluch Dominika Anna
  6. Panek Katarzyna Paulina
  7. Pasternak Piotr
  8. Pietrzyk Lucyna Magdalena
  9. Prasek Klaudia Monika
  10. Raczyński Jakub
  11. Rybski Michał
  12. Rychtelski Hubert
  13. Samerek Beata
  14. Siwiec Barbara Anna
  15. Słomka Eliza Sandra
  16. Stasiak Justyna Małgorzata
  17. Stojak Monika
  18. Szulga Karolina Anna
  19. Urban Gabriel Piotr
  20. Ways Anna Maria
  21. Wiśniewska Sylwia Dorota
  22. Włodarz Anatol Michał
  23. Wróbel Wojciech
  24. Zaborska Milena Ewa
  25. Zadrożny Michał Adam
  26. Zieliński Jakub Michał



Absolwenci Anno Domini 2009
  1. Avagyan Zhora
  2. Banasińska Paula
  3. Barańska Anna Helena
  4. Barański Bartosz Tomasz
  5. Barszcz Patryk Michał
  6. Bednarczyk Jakub Władysław
  7. Biernacki Bartosz Ziemowit
  8. Byzdra Miłosz Tadeusz
  9. Całczyńska Emilia Zofia
  10. Cegłowska Katarzyna Wiktoria
  11. Chojnacki Marcin
  12. Ciach Kacper Krzysztof
  13. Cieślak Kamil
  14. Dylor Jacek Jan
  15. Dyr Magdalena
  16. Dyzner Katarzyna
  17. Fogiel Michał Aleksander
  18. Gozdek Melchior Piotr
  19. Jemioł Klarysa Katarzyna
  20. Jeżak Mateusz Stanisław
  21. Kitowska Marta
  22. Koperska Adela
  23. Kopyciok Anna Katarzyna
  24. Kozieł Łukasz Sławomir
  25. Krukowska Klaudia
  26. Kucharski Michał Tadeusz
  27. Kusio Adam
  28. Majewski Dawid Piotr
  29. Malmon Maciej Piotr
  30. Marciniak Katarzyna
  31. Marciniec Mateusz
  32. Minda Wojciech
  33. Nowaczek Bartłomiej
  1. Okólska Alicja Natalia
  2. Osińska Katarzyna
  3. Pactwa Katarzyna Anna
  4. Paff Karina Natalia
  5. Pastuszka Michał
  6. Pawlik Joanna Izabela
  7. Peterman Paweł Krzysztof
  8. Pietrzyk Olga Maria
  9. Pogodzińska Anna
  10. Purc Paulina
  11. Radziszewski Piotr Jarosław
  12. Rosiński Maciej
  13. Różańska Natalia
  14. Rudnik Michał Paweł
  15. Rusak Paulina Agata
  16. Rybiński Kamil Sławomir
  17. Scherer Wojciech
  18. Siwiec Andrzej Aleksander
  19. Skarbek Marta
  20. Skuza Krzysztof
  21. Słomka Beata Danuta
  22. Stachurski Piotr Jarosław
  23. Studniarz Kamil
  24. Szmit Irmina Grażyna
  25. Szyszka Daniel
  26. Tomikowski Tomasz
  27. Tundziowki Michał
  28. Wiatrowska Maria
  29. Wysmolińska Katarzyna
  30. Zacharski Mateusz Dorian
  31. Zahorska Joanna Halina
  32. Zdral Patrycja Maria



Absolwenci Anno Domini 2008
  1. Barszcz Małgorzata
  2. Bielawska Małgorzata Oliwia
  3. Czapla Przemysław Marek
  4. Długosz Julia Ewa
  5. Drążyk Kinga Anita
  6. Duchnik Anna Elżbieta
  7. Gołąbek Klaudia Paulina
  8. Górka Katarzyna
  9. Gruszka Ilona Elżbieta
  10. Grzebień Aleksandra Anna
  11. Jaworska Marta
  12. Karcz Anna Maria
  13. Kwiatkowski Michał
  14. Lenartowicz Magdalena
  15. Leszczyńska Marcela
  16. Lis Mateusz
  17. Ługowski Bartosz Jacek
  18. Magiera Natalia Maria
  19. Mieńkowski Igor Marek
  20. Miler Sebastian Kamil
  21. Molga Olga
  22. Niedzielski Marcin Karol
  23. Nizielski Tomasz Mikołaj
  24. Nowakowski Szymon
  25. Patynowska Weronika Magdalena
  26. Piechowicz Katarzyna Agata
  1. Płowiec Marta Anna
  2. Powoniak Piotr Przemysław
  3. Przybysz Karol
  4. Rudzka Martyna Jolanta
  5. Sałek Anna
  6. Sieczkowska Karolina Weronika
  7. Skuza Tomasz
  8. Sobieniecka Olga Magdalena
  9. Sokołowski Wojciech Bogusz
  10. Solecka Aleksandra Izabela
  11. Stani Iwona Elżbieta
  12. Stanisławska Anna Dominika
  13. Stępień Marta Anna
  14. Stojak Michał
  15. Szary Ewa
  16. Świtkiewicz Jakub Michał
  17. Wlazło Beata
  18. Wlazłowski Mikołaj
  19. Wnukowski Radosław Andrzej
  20. Wolbergier Agata Gabriela
  21. Wrona Katarzyna
  22. Wróblewska Maja Anna
  23. Zaceńska Dorota
  24. Zacharski Bartosz Maciej
  25. Zagożdżon Olga



Absolwenci Anno Domini 2007
  1. Bartosz Mateusz
  2. Bąba Katarzyna
  3. Bączek Bartłomiej
  4. Bednarczyk Mateusz
  5. Bednarska Anita
  6. Bernady Anna
  7. Chętkiewicz Paulina
  8. Chmielewska Anna
  9. Chochoł Norbert
  10. Dams Aneta
  11. Dawiec Piotr
  12. Dąbrowska Anna
  13. Deja Damian
  14. Duda Magdalena
  15. Fila Agnieszka
  16. Frydrykiewicz Agnieszka
  17. Gadecka Justyna
  18. Gościniewicz Piotr
  19. Grela Agnieszka
  20. Grymuła Anna
  21. Jarząbek Łukasz
  22. Jaśkiewicz Joanna
  23. Jemioł Patrycja
  24. Kaczorowski Paweł
  25. Kamiński Krzysztof
  26. Kowalczyk Anna
  27. Kroczak Marcin
  28. Kustra Anna
  29. Lenda Anastazja
  1. Luboch Weronika
  2. Łobodziński Marcin
  3. Mazur Aleksandra
  4. Mikołajczyk Dominik
  5. Minda Magdalena
  6. Molenda Kinga
  7. Mosiołek Sabrina
  8. Możyłowska Weronika
  9. Mruk Karolina
  10. Murawski Mateusz
  11. Nagrodzki Patryk
  12. Nowak Jakub
  13. Parszewski Mateusz
  14. Popczyńska Dorota
  15. Pronin Magdalena
  16. Rafalski Paweł
  17. Rafalski Piotr
  18. Rokicińska Natalia
  19. Rudka Milena
  20. Scherer Jacek
  21. Schönthaler Andrzej
  22. Swęd Paweł
  23. Szczepanowska Izabela
  24. Terc Cezary
  25. Wilczak Damian
  26. Wójcik Milena
  27. Zdral Przemysław
  28. Zielezińska Aleksandra
  29. Zyzek Kacper



Absolwenci Anno Domini 2006
Tablo: Wojciech Sałek
  1. Avagyan Edita
  2. Bajek Karolina Maria
  3. Bednarczyk Anna Natalia
  4. Bobryk Aleksandra Dominika
  5. Bomba Michał
  6. Borusiński Hubert Jan
  7. Cencelewicz Marta
  8. Ciężkowski Jakub Paweł
  9. Czarnecka Paulina
  10. Deja Aleksandra
  11. Dżygadło Weronika Anna
  12. Fila Karolina Anna
  13. Glibowska Karolina
  14. Jaworska Dominika Sandra
  15. Kapturska Monika Renata
  16. Kasperska Małgorzata Halina
  17. Kołtunowicz Krzysztof Józef
  18. Koralewski Mateusz
  19. Krupa Michał Stefan
  20. Kryszeń Jakub
  21. Krzysztofczyk Daniel Krzysztof
  22. Krzyżanowska Anna Aleksandra
  23. Lis Michał
  24. Maj Piotr Paweł
  25. Majchrzak Łukasz
  26. Mazurkiewicz Ewa
  27. Michalczyk Magdalena
  28. Mizera Monika
  29. Mosiołek Mariusz Oskar
  30. Nakoneczny Jacek Jan
  31. Nosowska Aleksandra Ewa
  1. Nowak Paweł Nikodem
  2. Paduszek Agata Marlena
  3. Pawełek Eliza
  4. Pawlak Martyna
  5. Posiadała Piotr Andrzej
  6. Pyszczek Kamila Maria
  7. Rutka Malwina
  8. Rutka Olga
  9. Rybińska Karolina
  10. Rychlicka Joanna Antonina
  11. Sajór Julita Karolina
  12. Sasin Michał Jan
  13. Sekuła Przemysław Rafał
  14. Skałbania Wojciech Stanisław
  15. Stańczykowska Katarzyna Anna
  16. Sulis Grzegorz Tadeusz
  17. Szymańska Izabela
  18. Szymański Kacper Kajetan
  19. Świniarska Kamila Maria
  20. Tarasińska Karolina
  21. Trzciński Mateusz Jarosław
  22. Trzebieniak Małgorzata Anna
  23. Wierzbicka Anna
  24. Wójcik Anna
  25. Wróblewski Michał Stanisław
  26. Zając Konrad Mateusz
  27. Ziętek Agnieszka
  28. Ziętek Aleksandra
  29. Ziętkowska Judyta Gabriela
  30. Żelazny Adam Rafał



Absolwenci Anno Domini 2005
Tablo: Wojciech Sałek
  1. Adamczak Rafał
  2. Adamczyk Łukasz
  3. Bąk Łucja
  4. Chudzik Katarzyna
  5. Czapla Mateusz
  6. Dezór Agnieszka
  7. Dróżdż Tomasz
  8. Dusiński Michał
  9. Figura Paweł
  10. Fogiel Marcin
  11. Gos Magdalena
  12. Grad Marcin
  13. Gwiazda Jakub
  14. Hernik Joanna
  15. Jamka Karol
  16. Jasiński Karol
  17. Jaskólska Justyna
  18. Kamiński Zenobiusz
  19. Konarska Kamila
  20. Kononowicz Dariusz
  21. Kowalczyk Agnieszka
  22. Krak Dariusz
  23. Kruszyna Piotr
  24. Krzemińska Ewelina
  25. Kubat Michał
  26. Lament Michał
  27. Leszczyńska Matylda
  28. Leśnowolska Katarzyna
  29. Luboch Maria
  30. Makulec Aleksandra
  31. Mamińska Monika
  32. Nędzi Emilia
  33. Nowakowski Paweł
  34. Nowocień Aneta
  1. Pierzchała Monika
  2. Piszczek Jacek
  3. Podsiadła Elżbieta
  4. Pronin Bartłomiej
  5. Puchała Agnieszka
  6. Pyszczek Łukasz
  7. Rafalak Kamila
  8. Rączkiewicz Kacper
  9. Rogólska Agnieszka
  10. Romaszkiewicz Karolina
  11. Rosińska Ewa
  12. Rozesłaniec Sandra
  13. Sadkowska Dorota
  14. Sarnowicz Anna
  15. Sępioł Łukasz
  16. Skrzyński Przemysław
  17. Słomka Jarosław
  18. Słyk Agata
  19. Sowa Monika
  20. Sowiński Wiktor
  21. Stańczykowska Iwona
  22. Stańczykowska Joanna
  23. Stępień Mateusz
  24. Szczerbińska Ewa
  25. Szmidt Michał
  26. Szmit Mikołaj
  27. Szymczak Joanna
  28. Trzmiel Anna
  29. Turek Sylwia
  30. Wiech Paweł
  31. Wieczorek Michał
  32. Wolszczak Edyta
  33. Zieleziński Jacek
  34. Żarłok Marcin



Absolwenci Anno Domini 2004
  1. Adrjanowicz Aleksandra
  2. Baćmaga Anna
  3. Borzęcka Patrycja
  4. Brendel Łucja
  5. Cebula Sylwia
  6. Daniłowicz Kamila
  7. Dąbrowski Piotr
  8. Derlatka Katarzyna
  9. Dębowska Sylwia
  10. Dygas Małgorzata
  11. Dziocha Paweł
  12. Dziwirek Kamila
  13. Dziwirek Karolina
  14. Fąfara Katarzyna
  15. Fundowicz Michał
  16. Gęsiak Maria
  17. Gola Emila
  18. Gos Katarzyna
  19. Góra Marcin
  20. Jarosińska Katarzyna
  21. Jaśkiewicz Agata
  22. Jaworska Ewelina
  23. Jaworski Michał
  24. Jurek Kamila
  25. Kacperczyk Michał
  26. Kapuściński Tomasz
  27. Krąpiec Rafał
  28. Kurbiel Agata
  29. Leśnowolska Magdalena
  30. Ługowska Anna
  31. Łyżwa Katarzyna
  32. Łyżwa Mateusz
  33. Maciaszczyk Maciej
  34. Magiera Beata
  35. Małek Jakub
  36. Marcinek Olga
  1. Mastalerek Milena
  2. Mączkowski Piotr
  3. Miękus Katarzyna
  4. Milczarczyk Michał
  5. Mosiołek Renata
  6. Niczyj Joanna
  7. Olszewska Marzena
  8. Pasierbińska Ewelina
  9. Piądło Renata
  10. Płatos Monika
  11. Polak Anna
  12. Przybysz Piotr
  13. Puchała Agata
  14. Puchała Katarzyna
  15. Rozesłaniec Iga
  16. Rulski Michał
  17. Rus Aleksandra
  18. Rzeczkowska Katarzyna
  19. Skoczylas Szymon
  20. Stachurski Mateusz
  21. Stańczykowski Bartosz
  22. Stawarczyk Monika
  23. Szpotański Oskar
  24. Szymczak Paweł
  25. Taraś Beata
  26. Tomasik Katarzyna
  27. Troll Marta
  28. Turzyńska Maria
  29. Tytłak Agnieszka
  30. Wachowicz Małgorzata
  31. Warchoł Katarzyna
  32. Witkowska Monika
  33. Wojutyński Michał
  34. Woźniak Jakub
  35. Zajkowska Marta
  36. Zdziech Karol



Absolwenci Anno Domini 2003
Tablo: Jadwiga Daszyńska
  1. Barańska Anna
  2. Białecka Anna
  3. Byzdra Małgorzata
  4. Chętkiewicz Kinga
  5. Czubak Anna
  6. Dąbrowski Piotr
  7. Dobrzański Tomasz
  8. Dziocha Grzegorz
  9. Fabiszewska Anna
  10. Fagasiński Łukasz
  11. Frankowska Emilia
  12. Gołębiowska Anna
  13. Gruszczyńska Małgorzata
  14. Gryka Magdalena
  15. Gutowska Kinga
  16. Jagielska Karolina
  17. Jakubowska Anna
  18. Kaleta Katarzyna
  19. Knyszyńska Karolina
  20. Kowalska Anna
  21. Kulak Marta
  22. Kwaśnik Piotr
  23. Maciąg Barbara
  24. Majcher Katarzyna
  25. Mazurkiewicz Karolina
  26. Oczkowska Magdalena
  1. Okólska Agata
  2. Oleksiak Joanna
  3. Pawelec Marta
  4. Pawińska Maria
  5. Pestka Wawrzyniec
  6. Piątek Karolina
  7. Piotrowska Elżbieta
  8. Piskor Grażyna
  9. Poręba Aleksandra
  10. Przybytniewska Anna
  11. Rut Iwona
  12. Sitek Dagmara
  13. Stanios Marta
  14. Szczodry Grzegorz
  15. Śliwa Artur
  16. Tatar Wojciech
  17. Tchórzewski Szymon
  18. Tomaszewska Ewa
  19. Toś Marek
  20. Trzaskowski Konrad
  21. Wieszczycka Dagmara
  22. Wojcieszek Joanna
  23. Wróblewski Artur
  24. Wydra Karolina
  25. Ziętek Mateusz
  26. Żmudzin Ewa



Absolwenci 2002 roku
  1. Antoniak Małgorzata
  2. Baliński Łukasz
  3. Budzowska Anna
  4. Bulzacka Agnieszka
  5. Cerfass Karol
  6. Chętkiewicz Magdalena
  7. Chrzanowska Katarzyna
  8. Chudzik Jacek
  9. Derlatka Marlena
  10. Fundowicz Agnieszka
  11. Galińska Anna
  12. Gawlik Paulina
  13. Górzyńska Katarzyna
  14. Gut Rafał
  15. Hackiewicz Grzegorz
  16. Jankowska Izabela
  17. Jaworski Przemysław
  18. Kamińska Joanna
  19. Karczewski Krzysztof
  20. Kielich Agata
  21. Kłosińska Agnieszka
  22. Kołacz Cezary
  23. Koperek Ilona
  24. Kornacki Łukasz
  25. Kosterna Anna
  26. Kozioł Olga
  27. Król Bartosz
  28. Krztuk Dominika
  29. Krzyżanowski Łukasz
  30. Kupiec Patrycja
  31. Latkowska Ewa
  32. Litwin Klaudyna
  33. Łaski Paulina
  34. Mąkosa Mateusz
  1. Misztal Adrianna
  2. Moszyńska Marta
  3. Nosowska Magdalena
  4. Nosowska Maria
  5. Pierzchała Daniel
  6. Płatos Kamil
  7. Podlewski Michał
  8. Potacki Wojciech
  9. Procka Ewa
  10. Pysiak Magdalena
  11. Rumieńczyk Bartosz
  12. Sander Olga
  13. Schubring Maria
  14. Serafin Maciej
  15. Siara Jakub
  16. Słotwińska Malwina
  17. Sobol Paulina
  18. Sołśnia Karolina
  19. Stańczykowska Justyna
  20. Szczęsna Ada
  21. Szpak Urszula
  22. Szymańska Natalia
  23. Trepczyńska Anna
  24. Urbański Dominik
  25. Walencik Anna
  26. Wąsik Iwona
  27. Wojaczek Aleksandra
  28. Wojciechowska Katarzyna
  29. Wojda Paweł
  30. Wojutyńska Katarzyna
  31. Wołkowska Agnieszka
  32. Zakrzewska Magdalena
  33. Żelawski Jakub



Absolwenci Anno Domini 2001 
  1. Aranowski Krzysztof
  2. Balana Agnieszka
  3. Bąk Łukasz
  4. Borowiecka Anna
  5. Brodowska Katarzyna
  6. Bulzacka Kamila
  7. Dąbrowska Paulina
  8. Domańska Marta
  9. Domański Maciej
  10. Fąfara Anna
  11. Fogiel Radosław
  12. Gagacka Justyna
  13. Gajewska Anna
  14. Galińska Maria
  15. Gąsior Grzegorz
  16. Glegoła Agnieszka
  17. Grabowska Agnieszka
  18. Gregorczyk Iwona
  19. Gregorczyk Katarzyna
  20. Gut Anna
  21. Iwiński Rafał
  22. Jakubowski Bartłomiej
  23. Janik Joanna
  24. Jurczak Ireneusz
  25. Kępka Iwona
  26. Kloczkowska Paulina
  27. Kowalczyk Justyna
  28. Krawczyk Michał
  29. Kundzicz Ewelina
  30. Lenart Luiza
  31. Leszczyńska Ludwika
  1. Maćkowiak Jakub
  2. Marcula Kamila
  3. Mieśnik Piotr
  4. Mitek Jakub
  5. Mordak Luiza
  6. Moskwa Michał
  7. Mroczkowska Anna
  8. Opala Kamila
  9. Orzechowski Piotr
  10. Osiński Karol
  11. Pawlik Agnieszka
  12. Pypeć Natalia
  13. Różyński Marek
  14. Sawicki Marcin
  15. Skowrońska Marta
  16. Sobczak Marta
  17. Solarska Paulina
  18. Staniaszczyk Anna
  19. Suchomska Marta
  20. Szary Anna
  21. Szmidt Piotr
  22. Szymańska Monika
  23. Śmietanka Anna
  24. Tatar Lucyna
  25. Tuzimek Monika
  26. Walkiewicz Grzegorz
  27. Włodarczyk Dorota
  28. Wójcicka Magdalena
  29. Wójtowicz Aleksandra
  30. Zawadzka Magdalena
  31. Zawiślak Maciej



Absolwenci Anno Domini 2000
  1. Adameczek Radosław
  2. Bestry Agnieszka
  3. Białecka Monika
  4. Borowiecki Paweł
  5. Ceglarski Łukasz
  6. Celi Magdalena
  7. Chlipała Łukasz
  8. Chołuj Karolina
  9. Chudzińska Patrycja
  10. Dąbrowska Anna
  11. Drabik Katarzyna
  12. Druch Dominika
  13. Fereniec Dominika
  14. Fliszkiewicz Krzysztof
  15. Gidlewska Katarzyna
  16. Gola Anna
  17. Grudzień Małgorzata
  18. Grzyb Karolina
  19. Gumowska Justyna
  20. Jaźwiec Katarzyna
  21. Kłaczkow Małgorzata
  22. Kobus Marcin
  23. Kopycka Dominika
  24. Kowalik Kamil
  25. Kozera Anna
  26. Krajewska Agnieszka
  27. Krekora Szymon
  28. Kurowska Emilia
  29. Lesica Agnieszka
  30. Leśniewska Ewa
  1. Łakomski Janusz
  2. Łukasik Łukasz
  3. Łyczek Małgorzata
  4. Michalska Anna
  5. Michałowska Magdalena
  6. Minuczyc Michał
  7. Niedzielska Magdalena
  8. Nowakowski Michał
  9. Orzechowska Maria
  10. Sajór Urszula
  11. Siek Tomasz
  12. Skass Małgorzata
  13. Skowron Łukasz
  14. Soja Anna
  15. Starzyński Karol
  16. Stefański Marcin
  17. Szyjko Jacek
  18. Towarek Przemysław
  19. Urban Maciej
  20. Wilczyńska Magdalena
  21. Wilk Anna
  22. Wojcieszek Anna
  23. Wojdat Anna
  24. Wojtkowicz Łukasz
  25. Zając Paulina
  26. Zawal Anna
  27. Zawisza Magdalena
  28. Żaczko Piotr
  29. Żurowska Monika



Absolwenci Anno Domini 1999
  1. Bańcerowska Katarzyna
  2. Białkowska Anna
  3. Błędowska Katarzyna
  4. Bujak Agnieszka
  5. Burek Sebastian
  6. Byzdra Dominika
  7. Domański Łukasz
  8. Figarska Irmina
  9. Fituch Marta
  10. Gębura Anna
  11. Gregorczyk Katarzyna
  12. Hernik Grzegorz
  13. Jasiński Przemysław
  14. Jaworski Lukasz
  15. Jemioł Katarzyna
  16. Kalińska Agata
  17. Karczewski Paweł
  18. Kępka Monika
  19. Klęczaj Iwona
  20. Koczur Agata
  21. Kołodziejczyk Katarzyna
  22. Korny Magdalena
  23. Kosterna Marta
  24. Kotlonek Małgorzata
  25. Kucharska Joanna
  26. Kulesza Wojciech
  27. Kwaśnik Małgorzata
  28. Lewińska Sylwia
  29. Ławida Paulina
  30. Łuczkiewicz Anna
  31. Majewski Tomasz
  32. Mazurkiewicz Janusz
  33. Molga Piotr
  34. Mroczek Romana
  1. Mularski Tomasz
  2. Noworyta Krzysztof
  3. Ochocki Paweł
  4. Okulska Magdalena
  5. Podlewska Kamila
  6. Podsiadły Paweł
  7. Pogoda Wojciech
  8. Potocka Magdalena
  9. Przytuła Emilia
  10. Puchała Paweł
  11. Remiszewska Anna
  12. Rojek Anna
  13. Sakowska Marta
  14. Sikorski Michał
  15. Skrzypczyk Aneta
  16. Soból Kamila
  17. Sokół Katarzyna
  18. Spólny Paweł
  19. Stefańska Anna
  20. Sulis Łukasz
  21. Szałas Dorota
  22. Ślufarska Maria
  23. Trybuła Łukasz
  24. Tytłak Katarzyna
  25. Wichowska Justyna
  26. Włodarski Jakub
  27. Wojcieszek Sylwia
  28. Wołkowska Anna
  29. Woźniak Anna
  30. Wróbel Magdalena
  31. Zięba Emilia
  32. Zięba Ewa
  33. Zubrzycka Iwona



Absolwenci Anno Domini 1998
  1. Brodnicka Marta
  2. Cabaj Marek
  3. Czyż Barbara
  4. Foder Krzysztof
  5. Gagacka Anna
  6. Gołąbek Irena
  7. Grzyb Małgorzata
  8. Hermanowicz Monika
  9. Janus Marzena
  10. Jasińska Magdalena
  11. Jesionek Patrycja
  12. Jezierski Patryk
  13. Kosiak Kinga
  14. Kotowska Joanna
  15. Krajewska Anna
  16. Kurobiowski Konrad
  17. Łyżwa Magdalena
  18. Malinowski Andrzej
  19. Mąkosa Katarzyna
  20. Migacz Sebastian
  21. Nagrodzka Edyta
  22. Olszewski Paweł
  23. Paul Sebastian
  24. Pestka Przemysław
  1. Piekarska Anna
  2. Podgajny Łukasz
  3. Pogoda Anna
  4. Poneta Andrzej
  5. Prażmowska Katarzyna
  6. Prażmowska Marta
  7. Pyszczek Agnieszka
  8. Rojek Magdalena
  9. Sałek Katarzyna
  10. Sawicka Anna
  11. Sieradzka Kamila
  12. Spólny Mariusz
  13. Styczyńska Justyna
  14. Suchecki Grzegorz
  15. Śliwińska Katarzyna
  16. Taurin Dagmara
  17. Tomczyk Magdalena
  18. Tyczyńska Maria
  19. Wolszakiewicz Małgorzata
  20. Woszczyk Piotr
  21. Wroński Łukasz
  22. Zapał Anna
  23. Zdybiewski Michał
  24. Żejmo Dorota



Absolwenci Anno Domini 1997
  1. Berak Julianna
  2. Bolińska Ewa
  3. Bonewa Hristina
  4. Brodziak Katarzyna
  5. Citak Anna
  6. Drewin Małgorzata
  7. Foder Katarzyna
  8. Forysiak Anna
  9. Gęsiak Tomasz
  10. Gołębiowska Bernadetta
  11. Gospodarczyk Dorota
  12. Gospodarczyk Katarzyna
  13. Grzegorczyk Monika
  14. Grzeszczyk Karolina
  15. Gutkowska Anna
  16. Janicka Mirosława
  17. Kalbarczyk Anna
  18. Kamińska Agnieszka
  19. Kolasa Tomasz
  20. Kołtun Katarzyna
  21. Kondraciuk Roman
  22. Kośla Anna
  23. Kotlonek Agnieszka
  24. Kozłowski Jakub
  25. Krawczyk Katarzyna
  26. Kucharski Jarosław
  27. Kurobiowska Anna
  1. Laskowska Małgorzata
  2. Łyczak Agnieszka
  3. Mężyk Marcin
  4. Nowak Marcin
  5. Pajączkowska Anna
  6. Pasierbiński Marcin
  7. Piątkowska Kinga
  8. Płokita Maciej
  9. Podgórska Agnieszka
  10. Prokopowicz Olga
  11. Rudnicka Anna
  12. Sadkowska Aneta
  13. Siara Katarzyna
  14. Skoczylas Karol
  15. Sowa Sylwia
  16. Strzałkowska Joanna
  17. Sypiół Małgorzata
  18. Szczepanowski Mariusz
  19. Szczęsna Ewa
  20. Śliwa Dominika
  21. Witecka Agnieszka
  22. Wlazło Katarzyna
  23. Zaczek Elżbieta
  24. Załęska Ewa
  25. Ziółkowski Marek
  26. Zjawińska Renata



Absolwenci Anno Domini 1996
>
  1. Banach Łukasz
  2. Blejsz Kinga
  3. Chudzio Marta
  4. Czekalski Maciej
  5. Dąbrowska Karolina
  6. Fituch Michał
  7. Fomin Jakub
  8. Iwańska Agnieszka
  9. Jakubowski Artur
  10. Jastrzębska Paulina
  11. Jone Jolanta
  12. Kalita Agata
  13. Karbarz Magdalena
  14. Kobyłecka Małgorzata
  15. Kowalczyk Robert
  16. Kurowska Ilona
  17. Kwapińska Katarzyna
  18. Leszczyńska Ewelina
  19. Lisak Małgorzata
  20. Mach Magdalena
  21. Małysa Kasandra
  22. Marcula Magdalena
  23. Mazur Tamara
  24. Mazurkiewicz Małgorzata
  1. Misztal Katarzyna
  2. Nogacka Małgorzata
  3. Nowak Zbigniew
  4. Nowotnik Magdalena
  5. Opałka Irmina
  6. Panek Radosław
  7. Pietrzyk Joanna
  8. Piotrowska Luiza
  9. Podgórski Norbert
  10. Podlewska Ewa
  11. Pytko Sylwia
  12. Rawicz Bogumił
  13. Rozesłaniec Grzegorz
  14. Sakowska Małgorzata
  15. Sekuła Marcin
  16. Siara Bartłomiej
  17. Sikora Jowita
  18. Skórnicki Radosław
  19. Sokół Arkadiusz
  20. Sowula Katarzyna
  21. Stępień Izabela
  22. Tomczyk Edyta
  23. Tutak Piotr
  24. Wolska Kinga



Absolwenci Anno Domini 1995
  1. Bicz Katarzyna
  2. Błoński Piotr
  3. Bojarska Małgorzata
  4. Byzdra Kinga
  5. Chęć Jacek
  6. Chrząstek Sylwia
  7. Chudy Konrad
  8. Chudzik Konrad
  9. Cis Magdalena
  10. Dański Grzegorz
  11. Gęsiak Paweł
  12. Grzyb Grzegorz
  13. Jemiołowska Patrycja
  14. Klęczaj Ewa
  15. Kropidłowska Anna
  16. Kula Magdalena
  17. Lechowski Łukasz
  18. Lisak Anna
  19. Łyżwiński Paweł
  20. Maj Ewa
  21. Majewska Katarzyna
  22. Malinowska Monika
  23. Matyjaszek Justyna
  24. Mazurkiewicz Dorota
  25. Michalak Ewelia
  26. Nakoneczny Hubert
  27. Nowotarski Michał
  28. Oracz Małgorzata
  29. Orzechowska Katarzyna
  30. Pajda Barbara
  31. Pawłowska Inga
  32. Perczak Bartłomiej
  33. Piątek Alicja
  1. Piątek Barbara
  2. Piełudź Bernadeta
  3. Ptasińska Eliza
  4. Puchała Justyna
  5. Pyrka Daniel
  6. Pytlewski Michał
  7. Rajkowska Marta
  8. Sępioł Magdalena
  9. Siwiec Aneta
  10. Siwiec Anna
  11. Skorża Joanna
  12. Skórnicka Bernadetta
  13. Słomka Tomasz
  14. Sobania Milena
  15. Sosnowska Anna
  16. Sroka Jarosław
  17. Szapiel Elżbieta
  18. Szczepaniak Paweł
  19. Szeliga Aneta
  20. Szymański Maciej
  21. Szymczyk Eliza
  22. Środa Izabela
  23. Tuźnik Małogorzata
  24. Walczak Elżbieta
  25. Warchoł Paulina
  26. Wąsik Ewa
  27. Wiraszka Iwona
  28. Wojcieszak Ewa
  29. Wolska Beata
  30. Wróbel Konrad
  31. Zaborowska Anita
  32. Zaburska Agnieszka
  33. Zielińska Irmina


Katolickie Gimnazjum

Absolwenci gimnazjum

20192018201720162015201420132012201120102009200820072006200520042003Tablo — galeria

Absolwenci 2019 roku
Tablo: Wojciech Sałek i Rafał Celej
  1. Adamczyk Natalia
  2. Anasiak Liliana Maria
  3. Bernat Aleksandra
  4. Bińkowska Zuzanna
  5. Bladziak Maria
  6. Boniecki Maciej
  7. Bożewicz Michał Jerzy
  8. Brożek Paweł
  9. Byrecka Maja
  10. Byzdra Anna
  11. Celej Tomasz
  12. Cibor Jakub
  13. Cieplińska Julia
  14. Domagała Piotr
  15. Dybowska Paulina
  16. Figura Zuzanna Maria
  17. Fundowicz Tomasz Romuald
  18. Głogowska Ewa
  19. Gondek Krzysztof Paweł
  20. Górski Daniel Adrian
  21. Gutkowska Natalia Barbara
  22. Hernik Aleksandra
  23. Indyka Amelia
  24. Jagiełło Szymon Artur
  25. Jakubiak Karolina
  26. Janicka Hanna Oliwia
  27. Jóźwiak Anna Karolina
  28. Jóźwiak Artur Jan
  29. Kanecka Aleksandra Maria
  30. Kęska Wiktor
  31. Kidyba Ilona Natalia
  32. Konarski Piotr Ignacy
  33. Konwa Jakub Cezary
  34. Kopyt Wojciech
  35. Kord Katarzyna
  36. Kostyka Mateusz Jan
  37. Kotowski Piotr Krzysztof
  38. Kowalczyk Antoni
  39. Kowalczyk Iga Anna
  40. Krąpiec Stanisław Maciej
  41. Kupidura Wiktor Jarosław
  1. Kuszaj Antonina Marta
  2. Kwiecień Jakub Daniel
  3. Lis Szymon Andrzej
  4. Maciejczyk Aleksandra
  5. Madej Julia Małgorzata
  6. Majewska Liwia Hanna
  7. Makowska Hanna
  8. Maszkowska Alicja
  9. Mendrycka Anna Maria
  10. Milczarski Oskar Wacław
  11. Mosiołek Tomasz
  12. Olszewska Oliwia
  13. Pałka Dawid
  14. Pasternak Anna Małgorzata
  15. Pasztaleniec Izabela Klaudia
  16. Pluta Aleksander
  17. Prusiński Mikołaj Ignacy
  18. Puc Artur
  19. Puton Amelia
  20. Rejmer Jan Mikołaj
  21. Sałek Julia Anna
  22. Sępioł Jagoda
  23. Skupień Klaudia
  24. Sobieraj Nikodem Marcin
  25. Sobolewski Michał Mateusz
  26. Starck Janusz
  27. Stępień Magdalena Maria
  28. Strawa Szymon Mateusz
  29. Szpak Bartłomiej
  30. Tarka Natalia
  31. Tomczyk Michał Gabriel
  32. Trzos Adam
  33. Turek Martyna
  34. Walczak Julia
  35. Wilkins Tomasz
  36. Witkowski Tymon Winicjusz
  37. Włodarczyk Grzegorz
  38. Wnukowska Julia
  39. Wosztyl Mikołaj
  40. Wójcik Adam
  41. Zielińska Zuzanna Julia



Absolwenci 2018 roku
Tablo: Wojciech Sałek i Rafał Celej
  1. Auguścik Milena Ewa
  2. Bocchino Mikołaj
  3. Borkowski Michał Robert
  4. Byrecki Jakub
  5. Chabiera Tadeusz Marian
  6. Cieślak Filip Bartosz
  7. Ciszewski Dominik
  8. Czerwińska Lena
  9. Duda Zbigniew
  10. Dyoniziak Oskar
  11. Dyszewska Aleksandra Alicja
  12. Dziocha Martyna
  13. Figarski Adam Sławomir
  14. Fiołna Zofia Patrycja
  15. Giernacki Szymon
  16. Iatalese Federico Pio
  17. Kaliński Bartosz
  18. Kaźmierczak Kinga Weronika
  19. Kiepas Jakub Tomasz
  20. Komar Natalia Zuzanna
  21. Kopyt Jakub
  22. Kostkiewicz Oliwia Maria
  23. Kowalczyk Natalia Łucja
  24. Kowalska Katarzyna Maria
  25. Kozubek Maksymilian Filip
  26. Krawczyk Michał Jan
  27. Król Jakub Michał
  28. Król Zuzanna Maria
  29. Krzywonos Natalia Julia
  30. Kuleta Bartłomiej Stanisław
  31. Kuleta Stanisław Antoni
  32. Kupisz Klementyna
  1. Lach Anna
  2. Lackowski Filip
  3. Ładak Karol
  4. Majewska Milena Jadwiga
  5. Marcinkiewicz Magdalena
  6. Marsula Anna Katarzyna
  7. Mąkosa Aleksandra Amelia
  8. Mąkosa Michał Mateusz
  9. Mitak Krzysztof Gniewko
  10. Muc Karol
  11. Pajączek Agata Maria
  12. Pająk Klaudia
  13. Pawlak Julia Natalia
  14. Piekarz Olga Anna
  15. Płowiec Jakub
  16. Płusa Maja
  17. Pytlewska Zuzanna
  18. Sikorski Igor Piotr
  19. Skorupa Jan Jakub
  20. Skuza Wojciech
  21. Szerksznis Maciej
  22. Szpotowicz Oliwia
  23. Tarka Dawid
  24. Traczyk Wiktoria Maja
  25. Tuzinek Weronika Anna
  26. Waniek Katarzyna
  27. Wawer Jakub Grzegorz
  28. Wosztyl Wiktoria
  29. Wójcicki Michał
  30. Zacharska Julia Maria
  31. Zborowski Filip



Absolwenci 2017 roku
Tablo: Wojciech Sałek i Rafał Celej
  1. Babula Dawid
  2. Baćmaga Natalia Ewa
  3. Bąk Wiktoria Anna
  4. Celej Jakub
  5. Chodyń Nina
  6. Czajkowska Zuzanna Julia
  7. Czajkowski Mateusz Leszek
  8. Czerwiński Jakub Łukasz
  9. Dorosz Armand Paweł
  10. Durazińska Karina
  11. Dwornik Filip
  12. Falkiewicz Barbara Aleksandra
  13. Faryna Filip Mikołaj
  14. Figura Paweł
  15. Gawor Mikołaj Michał
  16. Glegoła Jakub
  17. Głowacka Aleksandra Maria
  18. Goździejewska Wiktoria Małgorzata
  19. Górska Aleksandra
  20. Górska Klaudia Marta
  21. Grygiel Piotr
  22. Gumiński Antoni
  23. Guza Adam Konstanty
  24. Imbor Natalia Maria
  25. Janisiak Maja
  26. Kicior Natalia Lidia
  27. Kiraga Piotr
  28. Kłosiewicz Zuzanna Aleksandra
  29. Koba Katarzyna
  30. Konarska Maja Łucja
  31. Kopyt Mateusz
  32. Korcz Aleksandra
  33. Kot Oskar Krzysztof
  34. Kowalczyk Magdalena
  35. Krąpiec Maria Ewa
  36. Kruszyńska Zuzanna Maria
  37. Kunecka Marta Alicja
  38. Kuszaj Kacper Krzysztof
  39. Lipiec Mikołaj
  40. Machnio Bartosz Jan
  1. Maciejczak Monika Anna
  2. Maj Krzysztof
  3. Makowski Adam
  4. Markowski Piotr Paweł
  5. Michalczewska Angelika
  6. Mizera Piotr Michał
  7. Mroczkowska Natalia
  8. Nowak Iga
  9. Nowakowski Michał Paweł
  10. Oleksów Joanna Wanda
  11. Osowski Jakub Piotr
  12. Pachniak Maria
  13. Romaniuk Maciej
  14. Rybak Aleksandra
  15. Sarna Nina
  16. Sasin Michalina Maria
  17. Sentek Franciszek Jan
  18. Sitkowski Kacper
  19. Skrzyszewska Katarzyna Anna
  20. Sokalska Maria Anna
  21. Sokołowska Aleksandra Maria
  22. Starck Kaja
  23. Stefański Tymoteusz Jan
  24. Stępień Michał Adam
  25. Stępień Natasza
  26. Strąk Julia Karolina
  27. Sulis Jakub Wiesław
  28. Swend Zuzanna
  29. Świątek Julia
  30. Tatarczuk Barosz Andrzej
  31. Trojanowska Julia Maria
  32. Turek Klaudia
  33. Urbańska Paulina Anna
  34. Wajs Martyna
  35. Wasik Wiktoria Kamila
  36. Wasil Miłosz Maciej
  37. Wdowiak Paulina
  38. Wilkowski Filip Wiktor
  39. Wołczyński Eliasz Karol
  40. Wrona Bartosz



Absolwenci 2016 roku
Tablo: Zbigniew Jurczak – fotoksiazka.radom.pl
  1. Alberska Aleksandra
  2. Bis Katarzyna Anna
  3. Chmiel Łukasz
  4. Ciołkiewicz Hubert Maria
  5. Derleta Maciej Mikołaj
  6. Falkiewicz Julia Joanna
  7. Fijałkowska Anna
  8. Gajda Filip
  9. Gajewski Wojciech
  10. Gizan Maria Katarzyna
  11. Górski Filip
  12. Hernik Bartłomiej
  13. Kaczorowska Małgorzata
  14. Karlikowska Maria Elżbieta
  15. Kidyba Emilia Lidia
  16. Kosiec Marcel Paweł
  17. Kostecki Mateusz
  18. Kowalik Grzegorz Piotr
  19. Król Kacper
  20. Kunert Mateusz
  21. Kwas Ilona Aleksandra
  22. Mazur Patryk Gabriel
  23. Młynarska Dominika
  24. Mosiołek Jolanta
  25. Murawska Zuzanna
  26. Nachyła Jakub
  27. Nagrodzka Julia Weronika
  28. Najman Jakub
  1. Noga Edyta Małgorzata
  2. Okulska-Bożek Zuzanna Maria
  3. Osowska Hanna Maria
  4. Pawłowska Ada Katarzyna
  5. Peć Liliana Anna
  6. Płatos Mateusz Jan
  7. Podsiadło Anna Agnieszka
  8. Przychodzeń Maria
  9. PytlewskA Weronika
  10. Radosz Zuzanna Katarzyna
  11. Saj Kinga
  12. Satora Małgorzata Agnieszka
  13. Skoczylas Zuzanna
  14. Smagieł Hubert
  15. Stanikowska Adrianna
  16. Szuber Wiktoria Katarzyna
  17. Szydłowski Kacper
  18. Szyszka Natalia Maria
  19. Wielorański Hubert
  20. Wilkowska Paula
  21. Wiraszka Julia Małgorzata
  22. Wiśniewski Artur Beniamin
  23. Włodarczyk Karolina
  24. Wojciechowska Martyna
  25. Wójcicka Magda
  26. Wójcik Adam Adrian
  27. Zimnicki Adam
  28. Ziółkowski Kacper



Absolwenci 2015 roku
Tablo: Wojciech Sałek
  1. Alberska Joanna Maria
  2. Bartosiak Katarzyna
  3. Bąk Karolina Aleksandra
  4. Bińkowska Karolina
  5. Blinowski Michał Krzysztof
  6. Ciszewski Adam Paweł
  7. Deja Paulina
  8. Drabik Jakub Jan
  9. Duda Aleksandra
  10. Duraziński Tomasz
  11. Dyr Jacek
  12. Firsiuk Klaudia
  13. Fundowicz Dorota Julia
  14. Glegoła Aleksandra
  15. Głogowska Paulina
  16. Głowacki Szymon Jakub
  17. Hulka Karol Piotr
  18. Izbicka Katarzyna Maria
  19. Jamrozik Marta Wiktoria
  20. Jasińska Natalia
  21. Jurmanowicz Karol
  22. Jurmanowicz Wiktoria
  23. Kieruzel Jan Albert
  24. Kisiel Jakub Wojciech
  25. Kopeć Natalia Weronika
  26. Kozieł Maciej Jan
  27. Król Kacper
  28. Krzysztoporska Aleksandra Patrycja
  29. Kupidura Katarzyna Ewa
  30. Leszczyńska Aleksandra
  31. Maciąg Eliza
  32. Makuła Justyna
  33. Matulaniec Anna Julia
  34. Mazur Kacper
  35. Mazur Paweł Maciej
  36. Mazurkiewicz Aleksandra Maria
  1. Mąkosa Kacper Karol
  2. Mąkosa Katarzyna Krystyna
  3. Mroczkowska Maria
  4. Mroczkowska Maria Zofia
  5. Nowak Mateusz
  6. Nowakowska Monika Emilia
  7. Olchowy Mateusz
  8. Osiecka Julia
  9. Pańczyszyn Aleksandra Małgorzata
  10. Parteka Jakub
  11. Pawelec Łukasz Maria
  12. Pawełski Norbert Adam
  13. Piasek Sabina
  14. Popielska Julia Oliwia
  15. Pyrka Gabriela Aleksandra
  16. Pysiak Wiktoria
  17. Rejmer Michał
  18. Równy Marta Janina
  19. Rudnik Marianna Alicja
  20. Sajór Maria Małgorzata
  21. Sobczyk Małgorzata
  22. Strzelak Weronika Magdalena
  23. Sulima Przemysław Piotr
  24. Sutek Olgierd
  25. Swend Krzysztof
  26. Szkuta Natalia Ewa
  27. Szuber Sara Aurora
  28. Śliwska Daria Ewa
  29. Trybuł Emilia
  30. Tuzimek Weronika Anna
  31. Wężyk Tomasz
  32. Witasek Adam
  33. Zborowska Julia
  34. Zieliński Paweł
  35. Zieliński Piotr



Absolwenci 2014 roku
Tablo: Dariusz Budniak, www.dbstudioradom.pl
  1. Auguścik Maja Izabela
  2. Bień Patrycja
  3. Bułakowska Julia Marianna
  4. Chmiel Michał
  5. Chodelska Urszula Teresa
  6. Chylak Julia Joanna
  7. Ciach Maciej Aleksander
  8. Ciepły Aleksandra
  9. Czyż Mateusz
  10. Dziuba Paweł Jan
  11. Falkiewicz Aleksandra Anna
  12. Fijałkowski Maciej
  13. Gajda Jakub
  14. Gil Aleksandra Maria
  15. Głogowska Magdalena
  16. Głogowski Bartłomiej Marek
  17. Gołębiowski Tomasz
  18. Gorzewska Natalia
  19. Gralec Olgierd
  20. Gutkowski Kuba Michał
  21. Gutkowski Mateusz Krzysztof
  22. Gutowska Zofia
  23. Jakubowska Anna Urszula
  24. Jarmus Jakub
  25. Jasiński Jakub
  26. Jastrząb Nadia Anna
  27. Kaczorowski Jan Michał
  28. Kalbarczyk Karol
  29. Kapturski Mikołaj
  30. Kiernozek Krzysztof
  31. Klonowska Julia Natalia
  32. Koptas Patryk
  33. Kotowicz Anna Aleksandra
  34. Kowalczyk Bartosz Stefan
  35. Kowalczyk Tomasz Wojciech
  36. Kowalska Julia Wiktoria
  37. Kozyra Aleksandra
  38. Krawczyk Konrad Jakub
  39. Krąpiec Dorota Anna
  40. Kroczewska Natalia Karolina
  41. Krukowska Patrycja Julia
  42. Kwiatkowska Nina Joanna
  43. Lachowicz Piotr
  44. Łobko Wiktoria Maria
  45. Ługowska Zuzanna Magdalena
  46. Maciaszczyk Natalia Zofia
  1. Martyniuk Aleksander
  2. Mazur Alicja Katarzyna
  3. Mazur Tomasz Bartłomiej
  4. Melke Magdalena Anna
  5. Michalczewska Karolina Natalia
  6. Mitak Michał Mieszko
  7. Morgaś Aleksandra
  8. Niemkiewicz Grzegorz Michał
  9. Nobis Agnieszka Zofia
  10. Nowak Aleksandra
  11. Oleś Jakub
  12. Oziębło Joanna Katarzyna
  13. Pajączek Dorota Anna
  14. Pawlak Aleksandra Maria
  15. Pawlik Arkadiusz Piotr
  16. Pernet Michał Antoni
  17. Pierściński Michał
  18. Piwońska Maria Marlena
  19. Płatos Emilia Joanna
  20. Płusa Ada
  21. Potocki Damian
  22. Sałek Laura
  23. Samsonowski Piotr Jakub
  24. Skowroński Oskar Gabriel
  25. Skwira Zuzanna
  26. Sołśnia Magdalena Anna
  27. Spaczyńska Iga Matylda
  28. Spólna Barbara
  29. Stencelewicz Laura Anna
  30. Stolarek Eliza Agnieszka
  31. Stolarek Jakub Marek
  32. Szewczyk Mikołaj
  33. Szymański Marcin Adam
  34. Szymański Stanisław
  35. Tomczak Nina
  36. Wesołowska Anna
  37. Wieczorek Jakub Marcin
  38. Wierzbicka Klaudia
  39. Wilkowski Oskar
  40. Wiraszka Anna Wiktoria
  41. Wojdat Natalia Magdalena
  42. Wolska Marta Maria
  43. Wójcik Bartłomiej
  44. Wydra Szymon Michał
  45. Zieliński Karol
  46. Żuchowska Maria



Absolwenci 2013 roku
Tablo: Zakład i laboratorium fotograficzne Dariusza Stankiewicza – Radom, ul. Żeromskiego 9
  1. Bartosiak Paulina
  2. Bogatek Katarzyna
  3. Bródka Piotr
  4. Buczyńska Aleksandra Julia
  5. Chmurzyński Adam
  6. Chodyń Zuzanna
  7. Chojnacka Zofia Anna
  8. Chrzanowski Wiktor
  9. Ciołkiewicz Szymon Piotr
  10. Drabik Bartosz Dominik
  11. Falkiewicz Martyna
  12. Firlej Ada
  13. Fogiel Agata Karolina
  14. Glibowska Aleksandra
  15. Grabarczyk Filip Jan
  16. Gruszka Zuzanna
  17. Grylak Hubert
  18. Jarmus Patrycja
  19. Kacprzak Karolina
  20. Kijak Oliwia Małgorzata
  21. Klonowski Jakub
  22. Kociołkowska Karolina
  23. Konofalski Bartosz Mateusz
  24. Kosiec Piotr
  25. Kowalczyk Wojciech
  26. Lipczyński Mateusz Andrzej
  27. Łepecki Dominik Krzysztof
  28. Majcher Krzysztof
  1. Mazurkiewicz Natalia
  2. Michalczyk Maciej Szymon
  3. Mikołajczyk Piotr Paweł
  4. Młynarska Julita Marta
  5. Mocarska Marta Izabela
  6. Molendowska Marta
  7. Owczarek Oliwia
  8. Piątek Wiktoria
  9. Pochylski Jarosław
  10. Polakowski Mateusz
  11. Prusiński Paweł Andrzej
  12. Rezulski Tomasz Marcin
  13. Rogala Maria Julia
  14. Różańska Klaudia Maria
  15. Rudnikowski Karol
  16. Rumieńczyk Bartosz
  17. Sulima Bartłomiej
  18. Swend Agnieszka
  19. Szmit Kalina Grażyna
  20. Szymańska Klaudia Adrianna
  21. Umińska Ada Katarzyna
  22. Witkowski Szymon Patryk
  23. Wójcik Piotr Krystian
  24. Wójcik Weronika
  25. Zielezińska Lucyna Helena
  26. Zięba Zuzanna Maria
  27. Żurawska Michalina



Tablo wyk.: Zakład i laboratorium fotograficzne Pana Dariusza Stankiewicza – Radom, ul. Żeromskiego 9

Absolwenci 2012 roku
Tablo wyk.: Zakład i laboratorium fotograficzne Dariusza Stankiewicza – Radom, ul. Żeromskiego 9
  1. Boruch Rajmund Paweł
  2. Boryczka Anna
  3. Bryński Stefan
  4. Chmiel Marta
  5. Chrzanowski Mateusz
  6. Ciechońska Kinga Weronika
  7. Dąbrowska Katarzyna
  8. Dobrzańska Barbara Joanna
  9. Dryja Piotr Ryszard
  10. Dudek Karolina Anna
  11. Filipowski Piotr Adam
  12. Gajda Jan
  13. Garboniak Magdalena Maria
  14. Gęsiak Zofia Weronika
  15. Godek Marcelina Anna
  16. Gołębiowska Marta
  17. Grelowska Marta
  18. Hajduk Alicja Maria
  19. Hernik Karolina Izabela
  20. Janisiak Dominika
  21. Jarosz Karolina Monika
  22. Jaworska Anna Maria
  23. Kiepas Tomasz Paweł
  24. Kieruzel Martyna Jadwiga
  25. Kossewska Karolina
  26. Kucharska Olga Katarzyna
  27. Lach Piotr
  28. Mergalska Aleksandra
  29. Moskwa Alicja Weronika
  1. Niedzielska Aleksandra
  2. Nowak Aleksandra Katarzyna
  3. Nowocień Magdalena Agnieszka
  4. Olender Paweł
  5. Oleś Patrycja
  6. Pachnia Przemysław
  7. Paff Samanta Oliwia
  8. Pawelec Paweł Piotr
  9. Pawlak Wiktoria Patrycja
  10. Peć Milena Anna
  11. Pęksyk Krystyna Anita
  12. Poniatowski Krzysztof Jan
  13. Prawda Ada Paula
  14. Pysiak Aleksandra
  15. Rosińska Sylwia Krystyna
  16. Sadal Adrianna
  17. Siczek Jakub Błażej
  18. Sitek Michał
  19. Skurkiewicz Weronika Maria
  20. Słyk Jan Krzysztof
  21. Stani Patrycja Anna
  22. Stompór Mateusz Patryk
  23. Szester Zuzanna
  24. Tomaszewska Urszula Magdalena
  25. Wardzyńska Katarzyna Kinga
  26. Woźniak Łukasz
  27. Wójcik Magdalena
  28. Wydra Justyna Maria
  29. Zajul Błażej



Absolwenci 2011 roku
Tablo wyk.: Zakład i laboratorium fotograficzne Dariusza Stankiewicza – Radom, ul. Żeromskiego 9
  1. Bik Anna Karolina
  2. Blinowska Sonia Lena
  3. Brzuszek Karolina Magdalena
  4. Chmiel Marcin
  5. Chojnacka Anna
  6. Chomicz Krzysztof Jakub
  7. Czarnowska Oliwia
  8. Frydrych Katarzyna Zofia
  9. Gaczyński Adam
  10. Gauda Justyna Edyta
  11. Głogowski Piotr Jan
  12. Godek Mateusz Adam
  13. Hernik Klara Maria
  14. Jaworski Norbert Jerzy
  15. Karlikowska Janina Joanna
  16. Kokoszka Martyna
  17. Kozubek Mateusz Paweł
  18. Kundys Paula Angelika
  19. Lachowicz Anna
  20. Lewicka Ewa Maria
  21. Majewska Olga Katarzyna
  22. Mazurkiewicz Magdalena Maria
  23. Młynarski Emil Józef
  24. Morawska Klaudia Karolina
  25. Pasternak Przemysław Jakub
  1. Pęksyk-Sokalski Łukasz Robert
  2. Prus Jolanta Maria
  3. Prusińska Alicja Maria
  4. Pysiak Wioletta Magdalena
  5. Radziszewski Grzegorz Aleksander
  6. Rafalak Michał Radosław
  7. Rola Paulina Ewa
  8. Rosińska Katarzyna Aleksandra
  9. Ryciak Hubert
  10. Saber Magdalena Samira
  11. Schönthaler Justyna
  12. Skwarek Marcin Jan
  13. Stępień Aleksandra Agata
  14. Szparaga Alicja Anna
  15. Towarek Jacek
  16. Umińska Magdalena Krystyna
  17. Wakuła Bartłomiej
  18. Wasik Joanna Alicja
  19. Wasil Paweł Ryszard
  20. Wilczyński Marcin
  21. Wlazłowska Agnieszka
  22. Woźniak Adrian
  23. Wójcicki Marcin Michał
  24. Wójcik Marta Katarzyna
  25. Ziętek Marcin



Absolwenci 2010 roku
Tablo: Zakład i laboratorium fotograficzne Dariusza Stankiewicza – Radom, ul. Żeromskiego 9
  1. Banach Łukasz Waldemar
  2. Bednarska Kinga
  3. Bielawska Adriana
  4. Błesnowska Patrycja
  5. Bochyński Miłosz Krzysztof
  6. Brodnicka Kamila Kinga
  7. Bryński Antoni Maria
  8. Brzeski Mateusz Karol
  9. Chmielewski Piotr Roman
  10. Cholewa Olga
  11. Czarnocki Bartosz Jakub
  12. Czerwińska Magdalena Anita
  13. Dąbrowska Magdalena
  14. Dmitruk Emil
  15. Fliszkiewicz Wojciech Maciej
  16. Frąk Karol Grzegorz
  17. Frąk Piotr Zbigniew
  18. Frejtag Jakub Tomasz
  19. Giełżecka Maria Zuzanna
  20. Janas Wojciech
  21. Kacprzak Katarzyna
  22. Koczoń Anna
  23. Kopeć Przemysław Piotr
  24. Kozioł Daniel
  25. Kraszewska Milena Maria
  26. Kuc Mateusz Damian
  27. Kuchcik Marta Anna
  28. Kurzeja Paweł Mikołaj
  29. Kwiatkowska Katarzyna
  30. Lipka Maja Katarzyna
  31. Łachut Bartosz
  32. Malmon Alicja
  33. Małek Małgorzata
  34. Matyjaśkiewicz Piotr Grzegorz
  35. Mąkosa Paulina Marta
  1. Mruk Mariusz
  2. Nadgrodkiewicz Joanna
  3. Nowak Mateusz Jakub
  4. Oczkowski Jakub
  5. Okrutny Mateusz
  6. Olas Joanna Maria
  7. Opala Marcelina Ewa
  8. Opałka Magdalena
  9. Pacholicka Katarzyna Anna
  10. Panek Szymon Patryk
  11. Pawlak Agnieszka Karolina
  12. Pawłowska Natalia Jadwiga
  13. Piskorz Aleksandra
  14. Pogodzińska Magdalena Maria
  15. Prawda Michalina
  16. Różański Mateusz
  17. Rutka Joanna
  18. Sałamacha Aleksandra Natalia
  19. Siwiec Marcin Marek
  20. Skoczylas Wiktoria
  21. Sońta Karolina Anna
  22. Stani Judyta Maria
  23. Staniszewska Agata Maria
  24. Stolarczyk Patrycja
  25. Szewczyk Ewa
  26. Szlaga Agnieszka Zuzanna
  27. Świątek Zuzanna
  28. Wojcieska Marta Krystyna
  29. Wojutyński Jakub Rafał
  30. Wolak Michał Tomasz
  31. Woźniak Piotr
  32. Zwolińska Natasza Weronika
  33. Zych Katarzyna Aleksandra
  34. Żerańska Magdalena Natalia



Absolwenci 2009 roku
  1. Antos Klaudia Anna
  2. Baćmaga Tomasz
  3. Bednarczyk Katarzyna
  4. Biedrzycka Joanna Maria
  5. Bień Jakub
  6. Bis Maria Magdalena
  7. Błaszczyk Mateusz
  8. Borowska Aleksandra
  9. Boryczka Marcin
  10. Bożek Michał Jonasz
  11. Chrząstek Mateusz Adam
  12. Ciach Aleksandra Anna
  13. Czwarno Kacper
  14. Dawiec Weronika Klaudia
  15. Dmitruk Arkadiusz Jan
  16. Fogiel Katarzyna Anna
  17. Franczyk Paulina Kamila
  18. Fundowicz Justyna Marta
  19. Galas Agata Danuta
  20. Głogowska Wiktoria Sylwia
  21. Grela Michał Dominik
  22. Grygiel Daria Małgorzata
  23. Hernik Magdalena Beata
  24. Jasińska Kamila
  25. Kasprzyk Arleta Zofia
  26. Kazirodek Magdalena
  27. Kępka Agnieszka
  28. Kobylski Piotr Maciej
  29. Kopeć Mateusz Marian
  30. Kosiec Sylwia
  31. Kowalczyk Aleksandra
  32. Krysteli Natalia
  33. Krzyżanowska Patrycja Magdalena
  34. Kszczotek Mateusz Arkadiusz
  35. Kucharczyk Karolina
  36. Kusio Jarosław
  37. Lengowska Anna Katarzyna
  1. Lis Michał
  2. Majewska Kinga Paula
  3. Mazurkiewicz Wojciech
  4. Molenda Mateusz Robert
  5. Paździor Paulina Maria
  6. Podeszko Lena Aleksandra
  7. Prasek Marek Robert
  8. Przybyłek Jakub
  9. Przybysz Małgorzata
  10. Pudzianowski Paweł
  11. Różańska Agata
  12. Rzeczkowski Sebastian Paweł
  13. Sitek Karol
  14. Skuza Anna Zofia
  15. Suchomski Maciej Marek
  16. Surowiecki Dominik Grzegorz
  17. Sutek Szymon
  18. Szafrańska Anna Patrycja
  19. Szałas Jan
  20. Szester Judyta
  21. Szlaga Daniel Robert
  22. Szydło Jan Szymon
  23. Szymański Michał Adam
  24. Traczyk Kacper
  25. Trzepiecińska Agata
  26. Trzepiecińska Ewa
  27. Umińska Agata Maria
  28. Walczyńska Anna
  29. Wardzyńska Dorata Maja
  30. Wasiak Olga Katarzyna
  31. Wąsala Tomasz Aleksander
  32. Wilczyńska Anna Maria
  33. Zacharski Oskar
  34. Zahorski Andrzej Zdzisław
  35. Zgoda Maciej Sebastian
  36. Zimnicka Agata Maria



Absolwenci 2008 roku
  1. Borusiński Janusz
  2. Bródka Michał
  3. Burda Aleksandra Paulina
  4. Dąbrowa Paweł
  5. Dąbrowski Krzysztof
  6. Dymińska Adriana
  7. Gieratowska Martyna Anna
  8. Głowacka Natalia Klaudia
  9. Górak Jan
  10. Hebda Katarzyna
  11. Hetman Jan Stanisław
  12. Hinz Anja
  13. Jabłońska Dominika Wanda
  14. Jarosz Marcin
  15. Jarosz Piotr
  16. Jędra Jan Kazimierz
  17. Karczewski Łukasz
  18. Kępa Żaneta Karolina
  19. Kobza Dagmara
  20. Kołodziejczyk Paweł Jan
  21. Kopeć Maciej Marek
  22. Kowalczyk Kacper Piotr
  23. Kowalczyk Piotr
  24. Kozakiewicz Piotr Jacek
  25. Kupidura Nina
  26. Kwaśnik Grzegorz
  27. Lewicka Aleksandra Agata
  28. Lis Maciej
  29. Majewski Mateusz
  30. Mąkosa Jakub Wiktor
  31. Mąkosa Natalia Anna
  32. Mokosa Jakub Michał
  33. Morawska Paulina
  34. Oleksów Maciej Robert
  35. Osińska Małgorzata
  36. Ozga Aleksandra Maria
  1. Pachnia Anna Helena
  2. Pajkert Monika
  3. Pernet Magdalena
  4. Pniewska Julia Maria
  5. Popielska Kaja Patrycja
  6. Pożyczka Urszula
  7. Radziszewski Dariusz Michał
  8. Rokicińska Karolina Anna
  9. Rzechowska Jagoda
  10. Sałek Jakub Gabriel
  11. Seta Magdalena
  12. Siebyła Bogumiła
  13. Snopek Maciej Tadeusz
  14. Sobol Urszula Maria
  15. Stanisławska Katarzyna Ewa
  16. Stańczyk Katarzyna
  17. Stępień Katarzyna
  18. Suchorski Michał Piotr
  19. Sumińska Anna Aleksandra
  20. Sumiński Paweł Rafał
  21. Swęd Maciej Krzysztof
  22. Szczepanowska Agata
  23. Szczodry Alicja
  24. Terlecki Hubert
  25. Trepczyńska Katarzyna Ewa
  26. Wachnicka Oliwia Anna
  27. Wachnicki Albert Jan
  28. Walczyński Piotr
  29. Wardzyńska Joanna Olga
  30. Wiatrek Milena
  31. Wlazło Piotr Maciej
  32. Wolak Hanna Jolanta
  33. Woźniak Małgorzata
  34. Wójcik Mateusz Edward
  35. Zielińska Paulina Marta



Absolwenci 2007 roku
  1. Adamiec Paweł
  2. Adamowicz Jan
  3. Antonkiewicz Mateusz
  4. Baran Łukasz
  5. Błaszczyk Aleksandra
  6. Czekaj Anna
  7. Deja Piotr
  8. Długosz Aleksander
  9. Duda Dominik
  10. Fliszkiewicz Zofia
  11. Gaczyńska Maja
  12. Gajek Adam
  13. Gajowiak Łukasz
  14. Grabowska Maria
  15. Grela Anna
  16. Hermik Krzysztof
  17. Kaluga Piotr
  18. Karpińska Aleksandra
  19. Kiraga Paulina
  20. Kolasa Eryk
  21. Kosuń Maciej
  22. Kowalczyk Barbara
  23. Kowalik Konrad
  24. Kowalska Żaneta
  25. Krupa Aleksandra
  26. Magiera Paulina
  27. Markiewicz Michał
  28. Mazurkiewicz Katarzyna
  1. Molga Michał
  2. Nogaj Milena
  3. Ożga Agnieszka
  4. Panek Katarzyna
  5. Patynowski Mikołaj
  6. Pietrzyk Lucyna
  7. Pietrzyk Patrycja
  8. Prasek Klaudia
  9. Remiszewska Joanna
  10. Rybski Michał
  11. Rychlicki Mateusz
  12. Schönthaler Wojciech
  13. Sieczkowska Weronika
  14. Siwiec Barbara
  15. Skwara Tomasz
  16. Stachowicz Piotr
  17. Stanios Agata
  18. Stojak Monika
  19. Szewczyk Jacek
  20. Szulga Karolina
  21. Ways Anna
  22. Wilczak Paweł
  23. Włodarz Anatol
  24. Wolszczak Kacper
  25. Wypych Klaudia
  26. Zadrożny Michał
  27. Zieliński Jakub



Absolwenci 2006 roku
  1. Arapowić Adrian
  2. Avagyan Zhora
  3. Banasińska Paula
  4. Barański Bartosz Tomasz
  5. Byzdra Miłosz Tadeusz
  6. Chojnacki Marcin
  7. Dyr Magdalena
  8. Fagasińska Paulina Ewa
  9. Fogiel Michał Aleksander
  10. Glibowska Ewelina
  11. Grabowski Grzegorz Stanisław
  12. Jarząbek Kamil
  13. Jaśkiewicz Paweł Jarosław
  14. Jeżak Mateusz Stanisław
  15. Józefczuk Dominika
  16. Koperska Adela
  17. Kozieł Łukasz Sławomir
  18. Kozłowska Milena
  19. Krawczyk Dominik Sylwester
  20. Kultys Beniamin Antoni
  21. Malinowska Agata
  22. Malmon Maciej Piotr
  23. Marciniec Mateusz
  24. Mazurkiewicz Maciej
  25. Metzger Karol
  26. Osińska Katarzyna
  27. Pactwa Katarzyna Anna
  28. Paluch Krzysztof Maciej
  1. Pawlik Joanna Izabela
  2. Pietrzyk Olga Maria
  3. Purc Klaudia
  4. Purc Paulina
  5. Radziszewski Piotr Jarosław
  6. Rosiński Maciej
  7. Rudnik Michał Paweł
  8. Rusak Paulina Agata
  9. Rybiński Kamil Sławomir
  10. Siczek Anna Maria
  11. Siczek Olga
  12. Siwiec Andrzej Aleksander
  13. Skałbania Piotr Robert
  14. Skałbania Rafał
  15. Skuza Krzysztof
  16. Studniarz Kamil
  17. Szczerbicki Wojciech Michał
  18. Szmit Irmina Grażyna
  19. Tomikowski Tomasz
  20. Trzebieniak Tomasz Maciej
  21. Tundziowski Michał
  22. Wąsala Jarosław
  23. Wiatrowska Maria
  24. Wlazłowski Bartłomiej
  25. Wrzask Maksymilian
  26. Zahorska Joanna Halina
  27. Zdral Patrycja Maria



Absolwenci 2005 roku
  1. Bieniek Karolina
  2. Czapla Przemysław
  3. Dyna Karolina
  4. Gruszka Ilona
  5. Gryga Maciej
  6. Jaworska Marta
  7. Kapuścińska Magdalena
  8. Karcz Anna
  9. Kobza Marcin
  10. Kowalczyk Adam
  11. Kwiecień Piotr
  12. Ługowski Bartosz
  13. Morelowski Piotyr
  1. Niedzielski Marcin
  2. Płowiec Marta
  3. Podsiadły Maciej
  4. Powoniak Piotr
  5. Przbysz Karol
  6. Romanowski Paweł
  7. Schönthaler Jan
  8. Sieczkowska Karolina
  9. Skuza Tomasz
  10. Solecka Aleksandra
  11. Staniewski Adrian
  12. Stanisławska Anna
  13. Wrona Katarzyna



Absolwenci 2004 roku
  1. Bączek Bartłomiej
  2. Bednarska Anita
  3. Bernady Anna
  4. Bielas Bartosz
  5. Chętkiewicz Paulina
  6. Dawiec Piotr
  7. Frydrykiewicz Agnieszka
  8. Głowacka Anna
  9. Jarząbek Łukasz
  10. Jaśkiewicz Joanna
  11. Kaczorowski Paweł
  12. Kołtunowicz Weronika
  13. Kosno Magdalena
  14. Kroczak Marcin
  1. Książka Amelia
  2. Lenda Anastazja
  3. Marczyńska Aleksandra
  4. Minda Magdalena
  5. Murawski Mateusz
  6. Musiałek Patryk
  7. Pieczonka Matylda
  8. Rokicińska Natalia
  9. Rudka Milena
  10. Schönthaler Andrzej
  11. Szmit Joanna
  12. Witkowska Marta
  13. Wójcik Milena



Absolwenci 2003 roku
/span>
  1. Borusiński Hubert
  2. Brzeska Anna
  3. Ciężkowski Jakub
  4. Fąfara Olga
  5. Franecka Maria
  6. Jaroszewska Katarzyna
  7. Karolewski Mateusz
  8. Kasperska Małgorzata
  9. Kierzkowska Barbara
  10. Koczoń Aleksandra
  11. Krzesimowski Jan
  12. Kryszeń Jakub
  13. Michalczyk Magdalena
  14. Pinkas Michał
  1. Rutka Malwina
  2. Rutka Olga
  3. Sekuła Przemysław
  4. Sulis Grzegorz
  5. Szewczyk Karol
  6. Szewczyk Piotr
  7. Trzciński Mateusz
  8. Trzebieniak Małgorzata
  9. Wiktorowska Martyna
  10. Wilczek Sandra
  11. Wróblewski Michał
  12. Wydra Robert
  13. Zając Konrad


Tablo — gimnazjum

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri w Radomiu

Absolwenci 2019 roku
Tablo: Wojciech Sałek i Rafał Celej
  1. Banasik Maja
  2. Barszczewski Wiktor Bogusz
  3. Beczek Julia
  4. Bojek Szymon
  5. Falkiewicz Błażej
  6. Figarski Michał Sławomir
  7. Fiołna Wiktor
  8. Fokt Jakub
  9. Gawroński Mikołaj Edward
  10. Gizan Zofia Ewa
  11. Głuchowski Michał Gniewosz
  12. Gołąbek Filip
  13. Grzyb Zofia Katarzyna
  14. Gugała Błażej Andrzej
  15. Izbicka Hanna Barbara
  16. Jeżak Mateusz
  17. Kaczor Amelia Maria
  18. Kaczorek Aleksandra
  19. Kiełbasa Maria Małgorzata
  20. Klimek Natalia Maria
  21. Kobza Maja Anna
  22. Krzywania Wiktoria Luiza
  23. Madej Kuba
  24. Malinowska Zofia
  25. Matuszyk Franciszek Wojciech
  26. Mioduszewski Piotr Józef
  1. Molga Aleksandra
  2. Munik Maja
  3. Nachyła Krzysztof Jan
  4. Orzeł Dawid
  5. Paulińska Maja Aneta
  6. Peć Tymoteusz
  7. Pietrzyk Kacper
  8. Piotrowska Anna Magdalena
  9. Pogodzińska Marcelina
  10. Rejczak Agata
  11. Rosowska Julia
  12. Różański Wiktor Jan
  13. Różycka Wiktoria
  14. Rudny Artur Andrzej
  15. Sfora Mateusz
  16. Sieradz Marek Piotr
  17. Siewierski Antoni Wojciech
  18. Skupień Dawid
  19. Stefanowska Olga Zofia
  20. Szymańska Aleksandra
  21. Trybusińska Julia Dorota
  22. Wieczorek Krzysztof Józef
  23. Wikiński Hubert Marek
  24. Winiarska Maja Anna
  25. Woźniak Paulina Magdalena

Index absolwentów Szkół Katolickich im. św. Filipa Neri w Radomiu