Pracownicy

Nauczyciele:
ImięNazwiskoPrzedmiotPraca
BożennaAntoniakj. angielski1994-2017
MałgorzataAntoniakj. angielski2007-
s. MartaAugustyńskachemia2013-2014
JoannaBadełekchemia2020-
TomaszBarańskiinformatyka2000-2019
BogdanBarszczw.f.1996-1997
ElżbietaBartkiewiczmatematyka2019-
† BogdanBernatfizyka1991-1992
JarosławBielasinformatyka1999-2000
AnnaBobryk-Chlipałaj. polski1992-2004
MałgorzataBorudzińska-Frąkj. polski1999-2000
BogusławChlipałafilmoznawstwo1993-1998
MałgorzataChmielewskafizyka1993-
AlbertChruśniakreligia1999-2003
JustynaCzyżgeografia2011-
MichałDejaj. polski1994-2008
MariaDobrowolańskaj. polski1998-2002
† PawełDrużczw.f.1996-1997
PetronelaDudafilmoznawstwo2007-2010
AgnieszkaDudzinskakatecheza2013-2016
ElzbietaDymelchemia2013-
MarekFigaszewskip.o.1991-
MarlenaFryśkowskamatematyka2016-
GertrudaFilaj. niemiecki1991-1993
MałgorzataGajekpodstawy przedsiębiorczości2011-2012
AnitaGasekj. francuski2019-
HalinaGieżyńskaekonomia1995-1998
ks. PawełGogaczfilozofia2020-
ElżbietaGrabskateatrologia1991-2004
IzabelaGutkowskareligia2004
ElżbietaHalamaj. francuski1993-2007, 2010-
ArturJagiełłowos2006-
KatarzynaJakubowskaj. angielski2011-2012
MajaJanczykowska-Kunaj. polski2005-
† ks. JózefJaskulskikatecheza2003
TeresaJesionekgeografia2002-2014
ks. AndrzejJędrzejewskiwos1994-2006
AnnaKaiminformatyka2019-
ElżbietaKancler-Ludwickaj. polski1998-1999
AndrzejKarczinformatyka1994-
BeataKarpeta-Pećj. niemiecki1994-2011
s. BeataKarwowska fmmkatecheza2008-2013
ElżbietaKielskaekonomia1994-1995
KatarzynaKlucznyj. niemiecki1999-
AgnieszkaKobierskamuzyka1992-
RenataKonarskabiblioteka1994-
MałgorzataKoniecznachemia2014-2016
JerzyKorczakw.f.1993-1996
SylwiaKotowska-Kieruzelj. niemiecki2007-
BarbaraKozłowskaprzedsiębiorczość1998-
IlonaKozubekbiologia1998-
EdytaKrawczykmatematyka2003-
HonorataKrzysztofczykbiologia2019-
MałgorzataKrólj. polski1999-2000
JacekKsiążkaj. niemiecki2000-2004
KrzysztofKubikw.f.1996-1997
s. EwaKukiełka fmmkatecheza2017-
MarcinKunaj. polski2008-
MariolaKwiatekj. francuski1992-1993
RenataLaskowskabiblioteka2006-2013
AnnaŁaszanowskahistoria sztuki1995-2009
MariaŁęckaj. niemiecki2020
WojciechŁugowskiteatrologia1997-2020
DariuszŁyjakhistoria, wos2020-
ks. AdamMaj COrzałożyciel szkoły, dyrektor szkoły (1991-2007), zastępca dyrektora1991-
MonikaMajmatematyka2011-2014
AnnaMalatyńskapedagog2020-
RolandManowskihistoria sztuki1993-1993
EwelinaMarkowskapodst. przedsiębiorczości2019-
MonikaMartyniukj. niemiecki1995-1996
KatarzynaMarzecmatematyka2014-2015
BartoszMazurkiewiczw.f.2011-
Janusz PawełMazurkiewiczw.f.2007-2018
† Janusz ZygmuntMazurkiewiczw.f.1991-2011
† MariaMazurkiewiczw.f.1992-1993
DanutaMedyńskaj. polski1991-1999
AlicjaNawrotekzastępca dyrektora szkoły, matematyka1991-2010
† MałgorzataOkowińskabiblioteka1993-2001
BeataOkulińskafilmoznawstwo2000-2001
ElżbietaOrzechowskahistoria1991-1993, 2006-2012
HalinaOwczarekchemia1991-1998
s. BarbaraPańkowskaj. polski1999-2018
JanuszPećj. niemiecki1994-1995, 2005-
MałgorzataPiątkowskaj. angielski1991-
JoannaPieregończuk-Kowalskafilozofia2003-2014
WiesławaPietraśj. polski2000-2009
KrystynaPietrzykmatematyka1993-2013
RomanPniewskiinformatyka1991-1993
EwaPodgajnazastępca dyrektora szkoły, j. niemiecki1991-2019
ElżbietaPodlaskaj. polski2003-2005
ks. MirosławPrasek COrdyrektor szkoły (od 2007), religia1991-
KarolinaRogulskaj. niemiecki2008-
ks. JarosławRożek COrKatecheza2011-2015
SebastianRównyłacina2009-2014
SylwiaRudecka-Gutkowskamatematyka2011-?
AnnaRudnybiologia1998-
MartaRybińskamatematyka2019-
JolantaRychlicka-Olasj. polski1998-1999
KatarzynaSałekj. niemieckiII-VI 2005
WojciechSałekreligia2003-2004
† MałgorzataSanderj. angielski1994-2017
JaninaSawicka-Pypećj. niemiecki1996-2002
AnnaSchubringj. francuski1991-1992
JolantaSkuzahistoria1993-2019
JolantaSochajbiologia1991-2014
AnnaSpólnaj. polski2007-2015
MałgorzataStarckw.f.2002-
UrszulaStrzelczykj. polski1994-1994
BolesławStrzemińskiw.f.1997-2000
KazimieraSuchomskachemia1998-2013
† HenrykSuchomskigeografia1991-2003
GrażynaSuligapedagog2004-2011
† AnnaSwatfizyka1992-1993
AnnaSzafrugafilmoznawstwo2005
MałgorzataSzczepaniakj. angielski2010-2011
MałgorzataSzmitgreka, łacina1992-2014
KrzysztofSzwarcj. polski, wiedza o kulturze2004-2019
AnnaŚniochj. hiszpański2020-
MonikaTadejj. niemiecki2005
IwonaTataryn-Jagielskaj. angielski2011-
MartaUmińskamatematyka2020-
ks. KarolWarchoł COrkatecheza2011-2015
EwaWaysbiologia1993-2000
MirosławWąsikzastępca dyrektora do spraw innowacji2013-2016
AleksandraWęglickaj. angielski2011-2012
HenrykaWiechpsycholog2004-2011
JoannaWieczorekzastępca dyrektora szkoły, matematyka2008-
LidiaWieteskaj. niemiecki1996-1997
MonikaWitkowskaj. angielski2009-2010
MagdalenaWojtkiewiczj. polski2004-
UrszulaWolskapodst. przedsiębiorczości2019-
UrszulaWolszczak-Paluchplastyka2010-2018
ks. PiotrWoszczyk COrkatecheza, chemia2008-
MarianWoźniakw.f.2000-
MałgorzataZającj. angielski2010-2011
s. MagdalenaZawadzka fmmkatecheza2013-2017
s. AlinaZelek fmmreligia2004-2008
JolantaZielińskamatematyka2008-2017
DariuszŻytnickihistoria1993

 

Pracownicy administracji:
Imię Nazwisko Obowiązki Praca
Katarzyna Brzeska sklepik 1999-2002
Rafał Celej informatyk 2001-
Anna Chętkiewicz woźna 1991-1992
Mieczysław Chojnacki recepcja 2008-2019
Danuta Czyżewska woźna 2007-
Henryka Gola woźna 1997-2007
Maria Kalszczak kierownik administracyjno-finansowy 1991-1996
Anna Kałuża archiwum 1999-2013
Małgorzata Kiliańczyk-Zielezińska kier. administracji 2000-
Anna Kiraga sekretariat 1996-1997
Wiesław Kisiel recepcja 1998-2008
Bogusław Kosiec recepcja 1997-1998
Anna Kryza kierownik administracyjno-finansowy 2009-
Teresa Kowalska pielęgniarka 1998-
Justyna Markiewicz woźna 2017-
Zofia Nagrodzka woźna 1996-1997
Katarzyna Pączek sekretariat 1997-2002
Maria Rózicka woźna 1998-2015
Urszula Rosińska woźna 2015-
Jan Sępioł portier 2007-2008
Jadwiga Spólna woźna 2007
Joanna Stachowicz kierownik administracyjno-finansowy 1994-2009
† Bożena Szajnowicz woźna 1991-2017
Krystyna Timoszyk woźna 1992-1997
Grażyna Urbańska pielęgniarka 1993-1997
Barbara Wąsik kierownik administracyjno-finansowy 2013-