2026.09.19 — Jubileusz 35-lecia
Jubileusz 35-lecia
19 września 2026 roku
Szanowni Absolwenci Liceum oraz Gimnazjum, Nauczyciele, Rodzice oraz Przyjaciele
Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Filipa Neri w Radomiu, z ogromną radością i wdzięcznością pragniemy zaprosić Państwa do udziału w uroczystościach Jubileuszu 35-lecia istnienia naszej szkoły, które odbędą się dnia 19 września 2026 roku.
Jubileusz będzie wyjątkową okazją do wspólnego świętowania, spotkań po latach, powrotu do wspomnień oraz podziękowania wszystkim osobom, które przez minione lata tworzyły społeczność Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Filipa Neri w Radomiu. Pragniemy, aby ten dzień stał się czasem radości, wzruszeń oraz budowania więzi między kolejnymi pokoleniami uczniów, absolwentów i nauczycieli.
Serdecznie zachęcamy również do udziału w Balu Absolwenta, który będzie zwieńczeniem jubileuszowych obchodów.
Osoby pragnące uczestniczyć w balu proszone są o dokonanie opłaty w wysokości 300 zł, płatnej w dwóch ratach:
- do dnia 31 lipca 2026 r. – zaliczka w wysokości 100 zł,
- do dnia 7 września 2026 r. – dopłata w wysokości 200 zł.
Wpłat należy dokonywać na konto: 76 9132 0001 0000 3954 2000 0010
z dopiskiem: Imię i nazwisko, rocznik KLO, zaliczka bal
(w przypadku drugiej wpłaty – ten sam dopisek).
Mamy nadzieję, że zechcą Państwo wspólnie z nami przeżyć ten szczególny jubileuszowy czas.
Z wyrazami szacunku
Dyrekcja oraz Społeczność
Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego
św. Filipa Neri w Radomiu

Komitet organizacyjny:
- Romuald Lis — dyrektor
- Maja Janczykowska-Kuna
- Bartosz Mazurkiewicz
- Marta Rybińska


