Życzenia dla Nauczycieli
i ogłoszenie wyników wyborów
11 października 2019
Życzenia dla Nauczycieli
W piątek — 11 października — w naszej szkole miała miejsce akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Jeszcze raz bardzo dziękujemy naszej kochanej dyrekcji, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za to, co dla nas robicie i jak troszczycie się o nasze dobro. Życzymy samych sukcesów zawodowych i prywatnych. Obiecujemy, że Państwa ciężka praca, aby „włożyć” nam coś do głowy, nie pójdzie na marne! Tego dnia odbyło się także podsumowanie pracy samorządu. Z 16 planowanych punktów zrealizowaliśmy 14, co uważamy za naprawdę dobry wynik.


