2011.08.17-25 — Obóz rekolekcyjno-integracyjny w Bańskiej Wyżnej Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Filipa Neri w Radomiu Obóz rekolekcyjno-integracyjny w Bańskiej Wyżnej dla uczniów klas pierwszych (rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2011/2012) Katolickiego Gimnazjum im. św. Filipa Neri w Radomiu 17-25 sierpnia 2011 roku Czytaj dalej →