XV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

— etap diecezjalny

11 kwietnia 2011 roku

2011.04.11 — XV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej — etap diecezjalny (fot. Rafał C.)

Przebieg konkursu:

10:30 – przywitanie uczestników

10:50 – Rozpoczęcie części pisemnej

12:00-13:00 – przerwa

13:00 – Finał – część ustna i rozdanie nagród

 

Wyniki

Wynik części pisemnej (do części ustnej zakwalifikowało się pierwszych osiem osób):
Lp.
Imię
Nazwisko
Część
pisemna
Szkoła
Nazwa
Kod
Miasto
Adres
1. Michał Zientarski 88 IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego 26-600 Radom ul. Mariacka 25
2. Paulina Czwerwińska 85 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im Jana Kochanowskiego 26-600 Radom ul. Kilińskiego 25
3. Bogusław Bukalski 82 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im Jana Kochanowskiego 26-600 Radom ul. Kilińskiego 25
4. Anna Zagdańska 81 Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II 26-400 Przysucha Aleja Jana Pawła II
5. Katarzyna Kopeć 76 V Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta 26-600 Radom ul. Traugutta 52a
6. Kamil Matejski 76 IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego 26-600 Radom ul. Mariacka 25
7. Julia Ciesielska 75 Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II 26-400 Przysucha Aleja Jana Pawła II
8. Tomasz Kaczor 75 II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica 27-200 Starachowice ul. Szkolna 12
9. Dominika Wnuk 73 IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego 26-600 Radom ul. Mariacka 25
10. Jakub Krąpiec 72 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im Jana Kochanowskiego 26-600 Radom ul. Kilińskiego 25
11. Natalia Zbysińska 70 XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi 26-600 Radom ul. 11 Listopada 27
12. Karolina Wasik 69 V Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta 26-600 Radom ul. Traugutta 52a
13. Anna Szyszka 66 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika 26-110 Skarżysko-Kamienna ul. Powstańców Warszawy 11
14. Bartłomiej Frąk 65 III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego 26-600 Radom ul. Traugutta 44
15. Aleksandra Wiktorowicz 65 Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 26-300 Opoczno ul. M. Curie-Skłodowskiej 5
16. Patrycja Tarabasz 64 III Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica 26-110 Skarżysko-Kamienna ul. Ekonomii 7
17. Halina Dudzińska 63 I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej 26-200 Końskie ul. Kpt. Stoińskiego 4
18. Agata Maciejwska 63 Zespół Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich 26-900 Kozienice ul. Warszawska 72
19. Agata Zagożdżon 63 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej 26-670 Pionki Aleje Lipowe 23
20. Bartłomiej Zawadzki 63 III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego 26-600 Radom ul. Traugutta 44
21. Natalia Ćwiek 62 I Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego 26-600 Radom ul. Sobieskiego 12
22. Grzegorz Krzosek 62 Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej 26-800 Białobrzegi ul. Targowicka 3
23. Damian Bednarek 54 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica 26-800 Białobrzegi ul. Żeromskiego 86
24. Aleksandra Wędzonka 54 I Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego 26-600 Radom ul. Sobieskiego 12
25. Aleksandra Wieteska 54 III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego 26-600 Radom ul. Traugutta 44
26. Marta Madej 50 Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 26-300 Opoczno ul. M. Curie-Skłodowskiej 5
27. Anna Więcek 50 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej 26-670 Pionki Aleje Lipowe 23
28. Jarosław Stachniak 49 Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi 26-400 Przysucha Mariówka 3 A
29. Jarosław Węgrzecki 49 I Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego 26-600 Radom ul. Sobieskiego 12
30. Sylwia Fiszlak 47 II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica 27-200 Starachowice ul. Szkolna 12
31. Marcin Siwiec 47 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św Filipa Neri 26-600 Radom ul. Grzybowska 22
32. Igor Hentka 46 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza 26-110 Skarżysko-Kamienna Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 50
33. Sylwia Gwiazda 45 Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi 26-400 Przysucha Mariówka 3 A
34. Magdalena Dąbrowska 44 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św Filipa Neri 26-600 Radom ul. Grzybowska 22
35. Sylwia Dębiec 44 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II 27-300 Lipsko ul. Zwoleńska 12
36. Iwona Kołodziej 44 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej 26-670 Pionki Aleje Lipowe 23
37. Michał Masternak 43 I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej 26-200 Końskie ul. Kpt. Stoińskiego 4
38. Marcin Jankowski 41 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza 26-110 Skarżysko-Kamienna Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 50
39. Justyna Lis 39 I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej 26-200 Końskie ul. Kpt. Stoińskiego 4
40. Piotr Wiśniewski 39 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 26-670 Pionki Aleja Jana Pawła II 7
41. Arkadiusz Prokop 38 Zespół Szkół Ekonomicznych 26-600 Radom ul. Wernera 22
42. Angelika Kołodziejczyk 37 V Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta 26-600 Radom ul. Traugutta 52a
43. Joanna Obara 36 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika 26-110 Skarżysko-Kamienna ul. Powstańców Warszawy 11
44. Aleksandra Ciach 35 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św Filipa Neri 26-600 Radom ul. Grzybowska 22
45. Hasmik Hakobyan 32 Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi 26-400 Przysucha Mariówka 3 A
46. Izabela Kuop 32 Zespół Szkół Zawodowych im Jana Kilińskiego 26-600 Radom ul. Śniadeckich 5
47. Olga Drab 31 Zespół Szkół Zawodowych im Jana Kilińskiego 26-600 Radom ul. Śniadeckich 5
48. Karol Szewczyk 31 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica 26-800 Białobrzegi ul. Żeromskiego 86
49. Agnieszka Kupidura 30 XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi 26-600 Radom ul. 11 Listopada 27
50. Beata Mendak 28 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika 26-110 Skarżysko-Kamienna ul. Powstańców Warszawy 11
51. Paulina Syzdół 22 III Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica 26-110 Skarżysko-Kamienna ul. Ekonomii 7
52. Patryk Zieleniak 20 Zespół Szkół Ekonomicznych 26-600 Radom ul. Wernera 22
53. Jagoda Baranowska XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi 26-600 Radom ul. 11 Listopada 27
54. Monika Jasek II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza 26-110 Skarżysko-Kamienna Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 50
55. Magdalena Kowalczyk Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego 26-700 Zwoleń ul. Żeromskiego 34
56. Przemysław Kwietniewski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica 26-800 Białobrzegi ul. Żeromskiego 86
57. Maria Matysiak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II 27-300 Lipsko ul. Zwoleńska 12
58. Dominika Pałczyńska Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej 26-800 Białobrzegi ul. Targowicka 3
59. Paulina Seta Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II 26-400 Przysucha Aleja Jana Pawła II
60. Aleksandra Siwiec Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego 26-700 Zwoleń ul. Żeromskiego 34
61. Magdalena Sosińska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II 27-300 Lipsko ul. Zwoleńska 12
62. Paulina Szydłowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Stanisława Staszica 26-300 Opoczno ul. Kossaka 1a
63. Anna Świtek III Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica 26-110 Skarżysko-Kamienna ul. Ekonomii 7

W wyniku przeprowadzenia części ustnej konkursu miesca 1-3 zajęły i zakwalifikowały się do etapu ogólnopolskiego następujące osoby:

1. Tomasz Kaczor
2. Bogusław Bukalski
3. Michał Zientarski

Miejsca 4-8 zajęły i otrzymały wyróżnienia następujące osoby:

4. Julia Ciesielska
5. Katarzyna Kopeć
6. Kamil Matejski
7. Paulina Czerwińska
8. Anna Zagdańska