XIV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

26 kwietnia 2010 roku — etap diecezjalny

Część ustna:

Lp. Imię Nazwisko Miejsce
1. Patrycja Dobrzańska I
2. Paulina Czerwińska II
3. Karolina Wasik III
4. Julia Pniewska IV
5. Anna Ziemska V
6. Agnieszka Bielik VI
7. Monika Pajkert VI

Część pisemna:

Lp. Imię Nazwisko Punkty Szkoła
Nazwa Kod Miasto Adres
  1. Paulina Czerwińska 79 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. Jana Kochanowskiego 26-600 Radom ul. Kilińskiego 25
  2. Agnieszka Bielik 76 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. Jana Kochanowskiego 26-600 Radom ul. Kilińskiego 25
  3. Julia Pniewska 75 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Filipa Neri w Radomiu 26-600 Radom ul. Grzybowska 22
  4. Monika Pajkert 73 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Filipa Neri w Radomiu 26-600 Radom ul. Grzybowska 22
  5. Anna Ziemska 72 Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi 26-400 Przysucha Mariówka 3a
  6. Patrycja Dobrzańska 71 Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II 26-400 Przysucha al. Jana Pawła II nr 13
  7. Karolina Wasik 68 V Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta 26-600 Radom ul. Traugutta 52a
  8. Agnieszka Czubik 67 Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II 26-400 Przysucha al. Jana Pawła II nr 13
  9. Krzysztof Łukasik 67 III Liceum Ogólnokształcące im. Dionizego Czachowskiego 26-600 Radom ul. Traugutta 44
10. Aleksandra Wędzonka 66 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego 26-600 Radom ul. Sobieskiego 12
11. Katarzyna Fogiel 65 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Filipa Neri w Radomiu 26-600 Radom ul. Grzybowska 22
12. Marta Podsiedlik 61 Samorządowe Liceum Ogólnokształcace 26-300 Opoczno ul. M. Curie-Skłodowskiej
13. Ewelina Wierzgała 61 Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej 26-800 Białobrzegi ul. Targowiecka 3
14. Anna Lipińska 60 III Liceum Ogólnokształcące im. Dionizego Czachowskiego 26-600 Radom ul. Traugutta 44
15. Agnieszka Grzebuła 59 V Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta 26-600 Radom ul. Traugutta 52a
16. Adriana Faryna 57 V Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta 26-600 Radom ul. Traugutta 52a
17. Diana Kozieł 57 II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica 27-200 Starachowice ul. Szkolna 12
18. Grzegorz Krzosek 57 Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej 26-800 Białobrzegi ul. Targowiecka 3
19. Wojciech Kusio 57 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. Jana Kochanowskiego 26-600 Radom ul. Kilińskiego 25
20. Beata Mizerska 57 Zespół Szkół Ekonomicznych 26-600 Radom ul. Wernera 22
21. Monika Lasota 56 Samorządowe Liceum Ogólnokształcace 26-300 Opoczno ul. M. Curie-Skłodowskiej
22. Dominika Sota 56 I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej 26-200 Końskie ul. kpt. Stoińskiego 4
23. Mateusz Bolek 55 Zespół Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich 26-900 Kozienice ul. Warszawska 72
24. Sylwia Weryńska 55 Zespół Szkół Nr 2 im. Ludwika Skowyry 26-400 Przysucha ul. Warszawska 28
25. Bartłomiej Zawadzki 55 III Liceum Ogólnokształcące im. Dionizego Czachowskiego 26-600 Radom ul. Traugutta 44
26. Anna Czajkowska 54 Samorządowe Liceum Ogólnokształcace 26-300 Opoczno ul. M. Curie-Skłodowskiej
27. Klaudia Kozłowska 54 Zespół Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich 26-900 Kozienice ul. Warszawska 72
28. Rafał Serwicki 54 II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica 27-200 Starachowice ul. Szkolna 12
29. Rafał Mierzejewski 52 IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego 26-600 Radom ul. Mariacka 25
30. Piotr Majkusiak 51 IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego 26-600 Radom ul. Mariacka 25
31. Paweł Ruszczyk 51 Zespół Szkół Nr 2 im. Ludwika Skowyry 26-400 Przysucha ul. Warszawska 28
32. Karolina Wąsiewicz 51 Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi 26-400 Przysucha Mariówka 3a
33. Kamil Farbiś 49 XI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica 26-600 Radom ul. 11 Listopada 27
34. Agnieszka Kuc 48 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 26-200 Końskie ul. Warszawska 53
35. Karol Jędrejek 47 Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Kilińskiego 26-600 Radom ul. Śniadeckich 5
36. Katarzyna Fronczyk 46 Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej 26-800 Białobrzegi ul. Targowiecka 3
37. Natalia Ćwiek 45 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego 26-600 Radom ul. Sobieskiego 12
38. Przemysław Kwietniewski 45 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych 26-800 Białobrzegi ul. Żeromskiego 86
39. Tomasz Kosiela 44 II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica 27-200 Starachowice ul. Szkolna 12
40. Agnieszka Zuba 44 Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Kilińskiego 26-600 Radom ul. Śniadeckich 5
41. Piotr Czyż 42 IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego 26-600 Radom ul. Mariacka 25
42. Judyta Rut 42 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika 26-110 Skarżysko-Kamienna ul. Powstańców Warszawy 11
43. Dominika Szymaniak 42 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego 26-600 Radom ul. Sobieskiego 12
44. Kamila Wesołowska 40 Zespół Szkół Ekonomicznych 26-600 Radom ul. Wernera 22
45. Marta Cupriak 39 Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi 26-400 Przysucha Mariówka 3a
46. Kamil Klata 37 Zespół Szkół Nr 2 im. Ludwika Skowyry 26-400 Przysucha ul. Warszawska 28
47. Magdalena Miernik 37 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika 26-110 Skarżysko-Kamienna ul. Powstańców Warszawy 11
48. Katarzyna Symela 34 Zespół Szkół Ekonomicznych 26-600 Radom ul. Wernera 22
49. Klaudia Szymczyk 34 XI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica 26-600 Radom ul. 11 Listopada 27
50. Ewa Zasiewska 33 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych 26-800 Białobrzegi ul. Żeromskiego 86
51. Karolina Myszor 32 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 26-200 Końskie ul. Warszawska 53
52. Karolina Stefańska 32 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika 26-110 Skarżysko-Kamienna ul. Powstańców Warszawy 11
53. Marta Wójcik 32 Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II 26-400 Przysucha al. Jana Pawła II nr 13
54. Justyna Wiktorowicz 24 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 26-200 Końskie ul. Warszawska 53
55. Żaneta Szlęzak 23 I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej 26-200 Końskie ul. kpt. Stoińskiego 4