2009.04.21 — XIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej — etap diecezjalny
XII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
21 kwietnia 2009 roku — etap diecezjalny
GaleriaWyniki
Wyniki
CZĘŚĆ USTNA – finał etapu | |||
Lp. | Imię | Nazwisko | Miejsce |
1. | Jan | Schönthaler | I |
2. | Michał | Włodarczyk | II |
3. | Nina | Skoczylas | III |
CZĘŚĆ PISEMNA | Szkoła | ||||||
Lp. | Imię | Nazwisko | Punkty | Nazwa | Kod | Miasto | Adres |
1. | Izabela | Miernikiewicz | 85 | I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki | 27-200 | Starachowice | ul. Radomska 37 |
2. | Jan | Schönthaler | 84 | IV Liceum Ogólnokształcące im. dra Tytusa Chałubińskiego | 26-600 | Radom | ul. Mariacka 25 |
3. | Anna | Włodarczyk | 82 | IV Liceum Ogólnokształcące im. dra Tytusa Chałubińskiego | 26-600 | Radom | ul. Mariacka 25 |
4. | Aleksandra | Piecyk | 80 | III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego | 26-600 | Radom | ul. Traugutta 44 |
5. | Nina | Skoczylas | 79 | Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego | 26-600 | Radom | ul. Kilińskiego25 |
6. | Katarzyna | Włodarczyk | 79 | Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej | 26-800 | Białobrzegi | ul. Targowicka 3 |
7. | Michał | Włodarczyk | 77 | IV Liceum Ogólnokształcące im. dra Tytusa Chałubińskiego | 26-600 | Radom | ul. Mariacka 25 |
8. | Patryk | Kramarczyk | 76 | Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi | 26-400 | Przysucha | Mariówka 3A |
9. | Paulina | Korycka | 75 | Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II | 26-400 | Przysucha | Al. Jana Pawła II 13 |
10. | Aleksandra | Pietras | 75 | Zespół Szkół Samorządowych nr 1 Liceum Ogólnokształcące | 26-300 | Opoczno | ul. M.C. Skłodowskiej 5 |
11. | Jakub | Sałek | 74 | Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Sw. Filipa Neri | 26-600 | Radom | ul. Grzybowska 22 |
12. | Ewelina | Błaśkiewicz | 73 | III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego | 26-600 | Radom | ul. Traugutta 44 |
13. | Karolina | Dobrowolska | 70 | Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II | 26-400 | Przysucha | Al. Jana Pawła II 13 |
14. | Łukasz | Zieja | 68 | II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica | 27-200 | Starachowice | ul. Szkolna 12 |
15. | Angelika | Rusin | 67 | I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki | 27-200 | Starachowice | ul. Radomska 37 |
16. | Daniel | Wlazło | 67 | Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II | 26-400 | Przysucha | Al. Jana Pawła II 13 |
17. | Paweł | Mazur | 65 | Zespół Szkół Samorządowych nr 1 Liceum Ogólnokształcące | 26-300 | Opoczno | ul. M.C. Skłodowskiej 5 |
18. | Małgorzata | Woźniak | 65 | Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Sw. Filipa Neri | 26-600 | Radom | ul. Grzybowska 22 |
19. | Monika | Skrzypek | 62 | Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego | 26-600 | Radom | ul. Kilińskiego25 |
20. | Katarzyna | Bartos | 61 | II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica | 27-200 | Starachowice | ul. Szkolna 12 |
21. | Beata | Biskupik | 61 | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego | 26-600 | Radom | ul. Sobieskiego 12 |
22. | Radosław | Wdowski | 58 | Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi | 26-400 | Przysucha | Mariówka 3A |
23. | Tomasz | Kosiela | 57 | II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica | 27-200 | Starachowice | ul. Szkolna 12 |
24. | Magdalena | Wierzbicka | 57 | II Liceum Ogólnokształcące | 26-900 | Końskie | ul. Sportowa 9 |
25. | Sylwia | Fajdek | 56 | Zespół Szkół Ekonomicznych | 26-600 | Radom | ul. Wernera 22 |
26. | Beata | Lipa | 56 | I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki | 27-200 | Starachowice | ul. Radomska 37 |
27. | Dominika | Sota | 56 | I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej | 26-200 | Końskie | ul. Kpt. Stoińskiego 4 |
28. | Artur | Zynkowski | 56 | II Liceum Ogólnokształcące | 26-900 | Końskie | ul. Sportowa 9 |
29. | Karol | Chmura | 54 | Zespół Szkół nr 2 im. Ludwika Skowyry | 26-400 | Przysucha | ul. Warszawska 28 |
30. | Robert | Ciesak | 54 | Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego | 26-600 | Radom | ul. Kilińskiego25 |
31. | Emilia | Nawrotek | 54 | Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Sw. Filipa Neri | 26-600 | Radom | ul. Grzybowska 22 |
32. | Bartłomiej | Wójcicki | 54 | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego | 26-600 | Radom | ul. Sobieskiego 12 |
33. | Monika | Macińska | 53 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 | 26-670 | Pionki | Al. Jana Pawła II 7 |
34. | Karol | Jędrejek | 52 | Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Kilińskiego | 26-600 | Radom | ul. Śniadeckich 5 |
35. | Magdalena | Maj | 52 | X Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego | 26-600 | Radom | ul. Prażmowskiego 37 |
36. | Oktawia | Janas | 51 | Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi | 26-400 | Przysucha | Mariówka 3A |
37. | Łukasz | Jurczak | 51 | Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej im. W.S. Reymonta | 26-600 | Radom | ul. Wośnicka 125 |
38. | Katarzyna | Niewczas | 50 | III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego | 26-600 | Radom | ul. Traugutta 44 |
39. | Kinga | Kuta | 47 | Zespół Szkół Samorządowych nr 1 Liceum Ogólnokształcące | 26-300 | Opoczno | ul. M.C. Skłodowskiej 5 |
40. | Wojciech | Oleś | 46 | I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej | 26-200 | Końskie | ul. Kpt. Stoińskiego 4 |
41. | Renata | Płokita | 45 | X Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego | 26-600 | Radom | ul. Prażmowskiego 37 |
42. | Patrycja | Giser | 44 | I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej | 26-200 | Końskie | ul. Kpt. Stoińskiego 4 |
43. | Aleksandra | Stopa | 44 | Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika | 26-110 | Skarzysko-Kamienna | ul. Powstańców Warszawy 11 |
44. | Piotr | Podsiadły | 42 | Zespół Szkół Samochodowych | 26-600 | Radom | ul. 25-czerwca 66 |
45. | Przemysław | Kwietniewski | 41 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych | 26-800 | Białobrzegi | ul. Żeromskiego 86 |
46. | Justyna | Mąkosa | 41 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 | 26-670 | Pionki | Al. Jana Pawła II 7 |
47. | Tomasz | Kierzkowski | 40 | Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Kilińskiego | 26-600 | Radom | ul. Śniadeckich 5 |
48. | Anna | Zięba | 40 | Zespół Szkół nr 2 im. Ludwika Skowyry | 26-400 | Przysucha | ul. Warszawska 28 |
49. | Artur | Wydra | 39 | II Liceum Ogólnokształcące | 26-900 | Końskie | ul. Sportowa 9 |
50. | Urszula | Kopyt | 38 | Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej im. W.S. Reymonta | 26-600 | Radom | ul. Wośnicka 125 |
51. | Beata | Mizerska | 38 | Zespół Szkół Ekonomicznych | 26-600 | Radom | ul. Wernera 22 |
52. | Konrad | Włodarczyk | 38 | Zespół Szkół nr 2 im. Ludwika Skowyry | 26-400 | Przysucha | ul. Warszawska 28 |
53. | Teresa | Bysiec | 37 | X Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego | 26-600 | Radom | ul. Prażmowskiego 37 |
54. | Michał | Kośla | 37 | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego | 26-600 | Radom | ul. Sobieskiego 12 |
55. | Mateusz | Pietruszka | 36 | Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika | 26-110 | Skarzysko-Kamienna | ul. Powstańców Warszawy 11 |
56. | Adrian | Łukasiak | 35 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych | 26-800 | Białobrzegi | ul. Żeromskiego 86 |
57. | Martyna | Migdał | 31 | Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej | 26-800 | Białobrzegi | ul. Targowicka 3 |
58. | Emilia | Kostrzewa | 30 | Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej im. W.S. Reymonta | 26-600 | Radom | ul. Wośnicka 125 |
59. | Mariusz | Pająk | 30 | Zespół Szkół Samochodowych | 26-600 | Radom | ul. 25-czerwca 66 |
60. | Sofiane | Kebbas | 29 | Zespół Szkół Samochodowych | 26-600 | Radom | ul. 25-czerwca 66 |
61. | Natalia | Tokarska | 29 | Zespół Szkół Ekonomicznych | 26-600 | Radom | ul. Wernera 22 |
62. | Iwona | Grabowska | 27 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 | 26-670 | Pionki | Al. Jana Pawła II 7 |
63. | Mirosław | Kamiński | 27 | Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej | 26-800 | Białobrzegi | ul. Targowicka 3 |
64. | Patrycja | Mosiołek | 24 | Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika | 26-110 | Skarzysko-Kamienna | ul. Powstańców Warszawy 11 |