2005.04.16 — IX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej — etap diecezjalny
IX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
16 kwietnia 2005 roku — etap diecezjalny
WynikiFotogaleria
Wyniki
część ustna:
Lp. | Imię | Nazwisko | Szkoła | Ilość punkt. cz. pisemna | Ilość punktów – cz. ustna | Razem | Miejsce | ||
I | II | III | |||||||
1. | Anna | Wasik | Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im Jana Kochanowskiego, ul. Kilińskiego 25, 26-600 Radom | 71 | 1 | 3 | 5 | 9 | I |
2. | Aleksandra | Ziętek | Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Filipa Neri, ul. Grzybowska 22, 26-600 Radom | 53 | 1 | 3 | 5 | 9 | I |
3. | Katarzyna | Sobczak | Zespół Szkół Nr 1 im Jana Pawła II, ul. WOP 13, 26-400 Przysucha | 47 | 0 | 3 | 3 | 6 | II |
4. | Martyna | Orzechowska | III Liceum Ogólnokształcące im płk.Dionizego Czachowskiego, ul. Traugutta 44, 26-600 Radom | 68 | 1 | 3 | 0 | 4 | III |
5. | Anna | Kołtonowicz | Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im Jana Kochanowskiego, ul. Kilińskiego 25, 26-600 Radom | 62 | 0 | 0 | 4 | 4 | IV |
6. | Tomasz | Woźniak | Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Wernera 22, 26-600 Radom | 45 | 0 | 0 | 3 | 3 | V |
7. | Sylwia | Przybylska | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Zwoleńska 12, 27-300 Lipsko | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | VI |
część pisemna:
Lp. | Imię | Nazwisko | Szkoła | Ilość punkt. cz. pisemna |
1. | Anna | Wasik | Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im Jana Kochanowskiego, ul. Kilińskiego 25, 26-600 Radom | 71 |
2. | Martyna | Orzechowska | III Liceum Ogólnokształcące im płk.Dionizego Czachowskiego, ul. Traugutta 44, 26-600 Radom | 68 |
3. | Anna | Kołtonowicz | Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im Jana Kochanowskiego, ul. Kilińskiego 25, 26-600 Radom | 62 |
4. | Aleksandra | Ziętek | Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Filipa Neri, ul. Grzybowska 22, 26-600 Radom | 53 |
5. | Katarzyna | Sobczak | Zespół Szkół Nr 1 im Jana Pawła II, ul. WOP 13, 26-400 Przysucha | 47 |
6. | Tomasz | Woźniak | Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Wernera 22, 26-600 Radom | 45 |
7. | Sylwia | Przybylska | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Zwoleńska 12, 27-300 Lipsko | 45 |
8. | Kacper | Zyzek | Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Filipa Neri, ul. Grzybowska 22, 26-600 Radom | 43 |
9. | Elżbieta | Brodalka | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Zwoleńska 12, 27-300 Lipsko | 43 |
10. | Ewa | Ćwik | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego, ul. Sobieskiego 12, 26-600 Radom | 42 |
11. | Michał | Kiljanek | Zespół Szkół Licealnych, Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, ul. Żeromskiego 34, 26-700 Zwoleń | 39 |
12. | Natalia | Dębowska | III Liceum Ogólnokształcące im płk.Dionizego Czachowskiego, ul. Traugutta 44, 26-600 Radom | 39 |
13. | Tomasz | Pomorski | IV Liceum Ogólnokształcące im Dra Tytusa Chałubińskiego, ul. Mariacka 25, 26-600 Radom | 38 |
14. | Ewa | Iwańska | IV Liceum Ogólnokształcące im Dra Tytusa Chałubińskiego, ul. Mariacka 25, 26-600 Radom | 37 |
15. | Małgorzta | Grzegorczyk | Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej, ul. Targowicka 3, 26-800 Białobrzegi | 37 |
16. | Karolina | Firlej | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego, ul. Sobieskiego 12, 26-600 Radom | 37 |
17. | Piotr | Kucharczyk | Zespół Szkół Nr 1 im Jana Pawła II, ul. WOP 13, 26-400 Przysucha | 36 |
18. | Donat | Jaroszewski | Zespół Szkół im. Stanisława Staszica, ul. 11-go Listopada 27, 26-600 Radom | 36 |
19. | Anna | Jędrzejczyk | Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Wernera 22, 26-600 Radom | 35 |
20. | Piotr | Żabczyński | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Kolejowa 89, 26-670 Pionki | 33 |
21. | Justyna | Falińska | Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Wernera 22, 26-600 Radom | 32 |
22. | Paulina | Szybińska | Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej, ul. Targowicka 3, 26-800 Białobrzegi | 30 |
23. | Anna | Szatan | Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Kilińskiego, ul. Śniadeckich 5, 26-600 Radom | 30 |
24. | Monika | Lepa | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Kolejowa 89, 26-670 Pionki | 28 |
25. | Dawid | Jakubowski | Prywatne Liceum Ogólnokształcące im Św.Królowej Jadwigi, Mariówka 3a, 26-400 Przysucha | 28 |
26. | Ewa | Mazurkiewicz | Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Filipa Neri, ul. Grzybowska 22, 26-600 Radom | 27 |
27. | Malwina | Petrzak | Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej, ul. Targowicka 3, 26-800 Białobrzegi | 26 |
28. | Tomasz | Rajca | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego, ul. Sobieskiego 12, 26-600 Radom | 25 |
29. | Anna | Zagdańska | Zespół Szkół Nr 1 im Jana Pawła II, ul. WOP 13, 26-400 Przysucha | 24 |
30. | Piotr | Dyjo | Zespół Szkół Zawodowych im. mjra Henryka Dobrzyńskiego „Hubala”, al. Grzecznarowskiego 7, 26-600 Radom | 24 |
31. | Iwona | Czapka | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Zwoleńska 12, 27-300 Lipsko | 23 |
32. | Kamil | Piekoszewski | IV Liceum Ogólnokształcące im Dra Tytusa Chałubińskiego, ul. Mariacka 25, 26-600 Radom | 21 |
33. | Małgorzata | Adamczyk | Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. św.Królowej Jadwigi, Mariówka 3a, 26-400 Przysucha | 21 |
34. | Mariusz | Potempski | Zespół Szkół Samochodowych, ul. 25 Czerwca 66, 26-600 Radom | 20 |
35. | Katarzyna | Janek | Zespół Szkół im. Stanisława Staszica, ul. 11-go Listopada 27, 26-600 Radom | 20 |
36. | Seweryn | Zalewski | Zespół Szkół Zawodowych im. mjra Henryka Dobrzyńskiego „Hubala”, al. Grzecznarowskiego 7, 26-600 Radom | 19 |
37. | Małgorzata | Sońta | Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Kilińskiego, ul. Śniadeckich 5, 26-600 Radom | 18 |
38. | Kamila | Korzeniowska | Prywatne Liceum Ogólnokształcące im Św.Królowej Jadwigi, Mariówka 3a, 26-400 Przysucha | 9 |
39. | Sebastian | Piwowar | Zespół Szkół Samochodowych, ul. 25 Czerwca 66, 26-600 Radom | 7 |
40. | Tomasz | Kijas | Zespół Szkół Samochodowych, ul. 25 Czerwca 66, 26-600 Radom | 3 |