2003.01.04 — Studniówka 2003

Studniówka 2003
4 stycznia 2003 roku
W tym roku bal IV klas odbył się 4 stycznia 2003 roku o godz. 200 w Klubie Garnizonowym na Sadkowie. Uroczystość poprzedzona była Mszą św. w Kościele matki Bożej Królowej Świata.
(Kronika KLO, t. III)

