2002.01.19-20 — Zakopane

Zakopane
19-20 stycznia 2002 roku
W dniach 19-20 stycznia grupa uczniów naszej szkoły udała się do Zakopanego, by wspólni kibicować naszemu najlepszemu skoczkowi — Adamowi Małyszowi oraz innym zawodnikom, którzy brali udział w zawodach Pucharu Świata w zimowej stolicy Polski.
Nasi uczniowie zamieszkali w domu bardzo sympatycznej góralki w Poroninie, więc do Zakopanego musieli dojeżdżać pociągiem, gdzie zawsze było ciasno i wesoło. gdyż nie tylko oni zmierzali na konkursy Pucharu Świata.
Wyjazd był bardzo udany i dostarczył nam wiele wspaniałych emocji i wspomnień, które zawsze pozostaną w naszej pamięci.
)Kronika KLO, t. III)

